SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan naciska na ślub Natalki i Franka, ale leśniczy nie chce się żenić

M jak miłość. Lucjan naciska na ślub Natalki i Franka, ale leśniczy nie chce się żenić

16.02.2016, godz. 20:30
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub u Mostowiaków w "M jak miłość" wisi w powietrzu! Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) spędzają razem pierwszą noc i wreszcie decydują się być razem. Ich miłość jest tak widoczna, że w 1201 odcinku "M jak miłość" Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) zaczyna się bać, że leśniczy z Grabiny skrzywdzi Natalię tak jak Ulę (Iga Krefft). A Lucjan (Witold Pyrkosz) chce wiedzieć jakie Franek ma plany wobec jego wnuczki. I namawia go na ślub.

"M jak miłość" odcinek 1201 - wtorek, 16.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Natalka i Franek z "M jak miłość" pobiorą się, a rodzina Mostowiaków wyprawi im huczne wesele w domu w Grabinie? Nie tak szybko, bo dopiero co zakochani postanowili wbrew wcześniejszym obawom być razem.

W 1200 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przekonuje wnuczkę, że Franek to idealny kandydat na męża i ojca dla małej Hani (Maja Marczak). Radzi Natalce, by nie oglądała się za siebie i nie zważała na Ulę, która wcześniej czy później wybaczy jej, że Franek wybrał właśnie ją.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin narazi życie oddając szpik

Uczucia Natali biorą górę nad rozumem. Kiedy Natalia dowiaduje się, że jej ukochany ryzykuje życiem, biorąc udział w akcji przeciwko kłusownikom, od razu biegnie do leśniczówki, by upewnić się, że nic mu nie jest. I właśnie wtedy między zakochanymi dochodzi do zbliżenia. Spędzają razem pierwszą noc...

Tymczasem były chłopak Natalki, Darek Maj (Marcel Sabat) nie zamierza jednak usunąć się z jej życia. Przyjeżdża do Grabiny z prezentami dla Hani i za wszelką cenę usiłuje udowodnić Mostowiakom, że się zmienił i zasługuje na kontakt z córką.

Okazuje się niestety, że nie jest to jego własna inicjatywa. Maj bezwolnie wykonuje polecenia swojej matki Katarzyny (Grażyna Strachota), która dąży do tego, by przejąć opiekę nad wnuczką.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi


W 1201 odcinku "M jak miłość" Marek martwi się o córkę. Ma podejrzenia, że Natalka spędziła z Frankiem noc, bo nie wróciła do domu ze spotkania z leśniczym. Gdy Franek zjawia się u Mostowiaków Lucjan bez ogródek pyta leśnika, czy ma zamiar się z dziewczyną ożenić.

- Mam nadzieję, że się nie pogniewasz... Za moich czasów to ja miałem tylko dwie możliwości - albo poprosić o rękę młodą panią, albo powiedzieć do widzenia. Zastanawiam się jakie masz plany wobec mojej wnuczki...

Zakochany leśnik z Grabiny nie jest typem faceta, który boi się małżeństwa, bo przecież już raz miał wziąć ślub, ale dla niego to zbyt wcześnie, by podejmować tak ważną życiową decyzję. Zapewnia jednak Lucjana, że myśli poważnie o Natalce i ich wspolnej przyszłości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz scenę z odcinka 1200 odcinka "M jak miłość" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: