SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Choroba ojca Ewy. Kolęda okłamuje córkę i Wandę z miłości

M jak miłość. Choroba ojca Ewy. Kolęda okłamuje córkę i Wandę z miłości

15.02.2016, godz. 07:49
M jak miłość odc. 1201. Ewa (Dominika Kluźniak), Jerzy Kolęda (Artur Barciś)
M jak miłość odc. 1201. Ewa (Dominika Kluźniak), Jerzy Kolęda (Artur Barciś) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Jerzy Kolęda (Artur Barciś) z "M jak miłość" symuluje chorobę, bo nie chce stracić Wandy (Maria Rybarczyk). W 1201 odcinku ''M jak miłość'' Jerzy jest ciężko chory, ale tylko Ewie (Dominika Kluźniak) przyznaje się do oszustwa.  Budzyńska domyśli się, że Kolęda gra na czas i liczy na jej dobre serce. Wanda z litości zostanie z ojcem Ewy? A może spakuje się i ucieknie z jego domu w Lipnicy?

"M jak miłość" odcinek 1201 - wtorek, 16.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jerzy Kolęda wpada w tarapaty przez swoje gorące serce i miłość do Wandy Budzyńskiej. Jakiś czas temu został w domu sam, bo Marek (Kacper Kuszewski), Ewa i ich dzieci wróci do wyremontowanego domu w Grabinie. Wtedy Wanda Budzyńska wprowadziła się do ukochanego.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Kolęda był w siódmym niebie, bo długo nie mógł namówić Wandy na przeprowadzkę do Lipnicy. Ona chyba jednak nie czuje się spełniona na wsi. Ich relacje są nieco napięte. Jerzy udaje więc, że jest ciężko chory, żeby ukochana nie miała sumienia go zostawić. Liczy na to, że dzięki temu Wanda zacznie poświęcać mu więcej czasu. Jego kłamstwo szybko wymyka się jednak spod kontroli. A Ewa poznaje cała prawdę o chorobie ojca.

- Wanda odchodzi od zmysłów, ja rzucam wszystko, biegnę do ciebie, a ty po prostu symulujesz?! - Ewa jest w szoku, że ojciec jest gotów do takiego kłamstwa.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek ranny w głowę. Co się stanie Frankowi?

Zawstydzony Kolęda nawet próbuje się bronić. - Te czterdzieści stopni to był przypadek… Przesadziłem, przepraszam. Nie chciałem was przestraszyć…

- Zachowujesz się gorzej niż Antek i Mateusz razem wzięci! A teraz mi powiedz, po co ten cały cyrk? I lepiej, żebyś miał jakieś sensowne wytłumaczenie!

- Po prostu... czuję się zmarginalizowany, odstawiony na boczny tor... Wandzia bez przerwy jeździ do Warszawy... Ma tam inne życie, inny świat, pracę, przyjaciółki, a kto wie… może i przyjaciół?

- Jesteś zazdrosny? No nie wierzę… Udajesz chorobę, żeby zatrzymać ją w domu?! - Ewa z trudem może zrozumieć zachowanie swojego taty.

Wanda w tym czasie jest w aptece. Szybko jednak wraca z torbą pełną leków. - Nie ma powodu do niepokoju - słyszy jedynie od Ewy, która nie wyjawia sekretu ojca.

Budzyńska sama rozszyfruje ukochanego i dowiaduje się, że jego choroba to tylko symulacja. Czy odejdzie od Jerzego, który postawiony pod ścianą wyzna jej wielką miłość?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: