SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Romantyczny wieczór Natalki i Franka przy kominku - SCENA PRZEDPREMIEROWA

M jak miłość. Romantyczny wieczór Natalki i Franka przy kominku - SCENA PRZEDPREMIEROWA

11.02.2016, godz. 12:01
M jak miłość odc. 1200. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1200. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Na ten romans widzowie "M jak miłość" czekają już od miesięcy! W 1200 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) przekraczają granice przyjaźni i spędzają razem pierwszą noc. A zaczyna się od romantycznego wieczoru przy kominku w leśniczówce Franka w Grabinie. Zakochana Natalia, która dotąd wzbraniała się przed tą miłością, wreszcie oddaje serce Frankowi. Zobacz scenę pierwszego seksu Natalki i Franka z 1200 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" to para, której kibicują miliobny fanów serialu. Już dawno żaden miłosny wątek w "M jak miłość" nie rozpalał takich emocji. A ponieważ miłość Natalii i leśniczego z Grabiny musiała pokonać wiele przeszkód i przeciwności losu, to widzowie w napięciu oczekiwali na moment aż tych dwoje będzie wreszcie razem.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek wezmą ślub? Lucjan namówi Franka, żeby się ożenił

I staje się! W 1200 odcinku "M jak miłość" Natalka, dzięki swojej babci Barbarze (Teresa Lipowska), uświadamia sobie, że nie ma sensu dłużej walczyć z tą miłością. Co prawda swego czasu przysięgała Uli (Iga Krefft), że między nią a Frankiem nic nigdy nie będzie, lecz teraz nie ma to znaczenia. Ula wyjechała do Anglii, wyrzekła się siostry, więc Natalia nie ma nic do stracenia.

W dniu, w którym Franek wspólnie z lokalną policją zastawia pułapkę na kłusowników, Natalka zaczyna się bać, że straci ukochanego.  Bandyci nie poddają się bez walki. Wieczorem Marek (Kacper Kuszewski) przynosi do domu złe wiadomości: - Jakaś ostra zadyma była w Gałkowym Dole... Nie wiem, obława czy blokada, a do tego policja, pogotowie... Słyszałem, że ktoś został ranny!

Natalia, przerażona na samą myśl, że Frankowi coś się stało, od razu biegnie leśniczówki… - Tak zimno, a ty przybiegłaś tu bez kurtki, szalika? Dlaczego?
- Sam się domyśl, dlaczego…

Patrz: M jak miłość. Franek ranny w głowę. Co się stanie Frankowi?


Franek zaprasza w końcu ukochaną do domu. Para spędza razem romantyczny wieczór przy kominku. Leśniczy nie może oderwać oczu od Natalki, która wygląda piękniej niż kiedykolwiek. - Ciekawe o czym sobie tam myślisz?
- Myślę, że jednak dałabym się oswoić. Jakbym wpadła w dobre ręce. Na przykład w twoje... - wyznaje Natalia i spogląda na Franka w taki sposób, że chłopak od razu zaczyna ją całować.

Po pierwszej wspólnej nocy Franek już nie kryje się ze swoimi uczuciami do Natalki. - Chyba się w tobie zakochałem - mówi czule spoglądając jej w oczy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz. Pierwsza noc Natalki i Franka >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: