SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł udaje Piotrka i płaci szantażyście za milczenie

M jak miłość. Paweł udaje Piotrka i płaci szantażyście za milczenie

15.02.2016, godz. 20:52
M jak miłość odcinek 1200. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), diler wspólnik Jacka (Sławomir Federowicz)
M jak miłość odcinek 1200. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), diler wspólnik Jacka (Sławomir Federowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Bracia Zduńscy z "M jak miłość" razem przeciwko dilerom dopalaczy i narkotyków! Jeśli Piotrek (Marcin Mroczek) przyzna się na policji, że to on podrzucił amfetaminę do sklepu Jacka Baryckiego (Łukasz Pracki) nie dość, ze trafi do więzienia, to jeszcze straci prawo do wykonywania zawodu prawnika. W 1200 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) chce ratować brata przed więzieniem. Udaje Piotrka i spotyka się z wspólnkiem Jacka (Sławomir Federowicz).

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Szantażowany Piotrek Zduński z "M jak miłość" cały czas boi się o swoją rodzinę. Słysząc pogróżki od szantażysty spodziewa się najgorzego. I dlatego w 1200 odcinku "M jak miłość" jest gotowy przyznać się do winy i dobrowolnie poddać karze.

Kinga nie zamierza do tego dopuścić. W tajemnicy przed mężem spotyka się z Pawłem, który ma pewiem plan. By pomóc bratu w jego imieniu chce stanąć twarzą w twarz ze wspólnikiem Jacka.

Przeczytaj: M jak miłość. Pierwszy raz Natalki i Franka - ZDJĘCIA

- Piotrek na pewno nie zgodzi się na jakiekolwiek pertraktacje z tymi ludźmi… Musimy to załatwić sami! Ja się spotkam z tym szantażystą. No raczej się nie zorientuje… Nie pierwszy raz będę udawał, że jestem Piotrem. I nie martw się, będę miał mocną obstawę... - uspokaja bratową.

Ochroniarzami Pawła, na wypadek problemów, zostają Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marcin (Mikołaj Roznerski). - Piotrek jest prawnikiem, nie może dalej brnąć w coś takiego... Już i tak nieźle sobie nabruździł! Jeśli coś pójdzie nie tak, to Piotrek może stracić wszystko. A mnie nic nie zrobią, bo powiem, że chciałem chronić brata… Trzeba chronić tych, których kochamy - wyjaśnia kolegom Paweł.

Patrz: M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem Marszałkiem

Pod osłoną nocy Zduński jedzie w końcu na spotkanie z bandytą. Szantażysta nie ma pojęcia, że bracia zamienili się miejscami.  - Mam kasę, ale chcę mieć jakąś gwarancję, że za chwilę ta sprawa znów nie wypłynie - Paweł nie daje się zastraszyć.

- Daję swoje słowo, mecenasie...- A jeśli powiem, że to mi nie wystarczy?

Handlarz narkotykami zerka na swoich ochroniarzy. A wtedy do akcji wkraczają Andrzejek z Marcinem!
- Spokojnie, kolega zapłaci... Chociaż mu to odradzaliśmy – jego sprawa. My tylko chcielibyśmy, żeby to była jednorazowa transakcja... Zależy nam na tym. Możemy się tak umówić? - ostrzegają szantażystę. Czy Paweł, Andrzejek i Marcin wyjdą cało ze starcia z dilerem narkotyków?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: