SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek w łóżku. Pierwszy raz zakochanych - ZDJĘCIA

M jak miłość. Natalka i Franek w łóżku. Pierwszy raz zakochanych - ZDJĘCIA

15.02.2016, godz. 20:48
M jak miłość odc. 1200. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1200. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" nareszcie razem! W 1200 odcinku ''M jak miłość'' zakochani otwarcie powiedzą sobie co do siebie czują, a wspólny wieczór skończy się w łóżku w leśniczówce. Pierwsza wspólna noc Natalki i Franka to początek pięknego związku. Na drodze zakochanych nie stanie nawet zaborczy Darek (Marcel Sabat) i jego matka Katarzyna (Grażyna Strachota), która jest gotowa zrobić wszystko, by uprzykrzyć życie Mostowiakom.

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Prawdziwa miłość wygra! W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Natalka i Franek wylądują w łóżku i zdecydują się na poważny związek!

Zobacz: M jak miłość. Franek ostrzega Natalkę przed Darkiem

Pojawienie się Darka o mały włos zniszczyło relację Natalki z leśniczym. On jako jedyny przeczuwa, że Maj kłamie i znów chce skrzywdzić Natalkę. Tymczasem dziewczyna jest między młotem a kowadłem. Z jednej strony kocha Franka, ale z drugiej, chce by Hania miała dobry kontakt z biologicznym ojcem.

W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Franek wciąż prowadzi akcję przeciw miejscowym kłusownikom, ale oni nie poddają się łatwo i dochodzi do bójki. Przerażona Natalka biegnie do leśniczówki, żeby sprawdzić, czy jej przyjacielowi nic się nie stało.

- Tak zimno, a ty przybiegłaś tu bez kurtki, szalika? Dlaczego?
- Sam się domyśl, dlaczego…

Leśnik zaprasza w końcu ukochaną do domu. I tym razem Natalia aż do rana. - Dużo bym dał za to, żeby wiedzieć... o czym teraz myślisz?
- Może o tym, że chyba jednak dałabym się oswoić, gdybym wpadła w dobre ręce... Na przykład w twoje... Franek… Wszystko w porządku?
- No, nie bardzo… Nie, bo chyba się w tobie zakochałem…

Franek zaczyna rozumieć, że jego los nie jest jej obojętny i sam wyznaje, że bardzo mu na niej zależy. Młodzi wyznają sobie miłość, decydują się na związek.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka straci dziecko. Darek zabierze jej córkę Hanię?

W tym samym czasie Darek nie daje za wygraną. Chłopak odwiedza rodzinę Mostowiaków i obrzuca córeczkę prezentami. Barbara (Teresa Lipowska) jest zachwycona jego przemianą, ale Lucjan (Witold Pyrkosz), podobnie jak leśniczy, węszy podstęp!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Zobacz. Pierwsza noc Natalki i Franka >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: