SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka daje synowi i Natalce swoje błogosławieństwo

M jak miłość. Matka Franka daje synowi i Natalce swoje błogosławieństwo

15.02.2016, godz. 15:22
M jak miłość. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Zarzycka (Jowita Budnik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Pierwszy raz Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" otwiera nowy rozdział w historii ich miłości. Zakochani nie chcą dłużej bronić się przed tym uczuciem i wbrew różnych przeciwnościom postanawiają być razem. W 1200 odcinku "M jak miłość" po nocy z spędzonej z Natalką Franek odbywa poważną rozmowę ze swoją matką. Zarzycka (Jowita Budnik) udziela synowi swojego błogosławieństwa. A jeszcze tak niedawno matka Franka nienawidziła Natalii i jej siostry Uli (Iga Krefft). Czyżby zmieniła zdanie?

"M jak miłość" odcinek 1200 - wtorek, 16.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Na te sceny czekały miliony fanów "M jak miłość", którzy trzymają kciuki za miłość Natalki i Franka. W 1200 odcinku "M jak miłość" zakochani dają się ponieść namiętności.

Przeczytaj: M jak miłość. Starcie Franka z Darkiem. Leśniczy nie nabierze się na kłamstwa ojca Hani

Kiedy Natalia odwiedza Zarzyckiego w leśniczówce nie zamierza już dłużej ukrywać swoich prawdziwych uczuć. Franek dostrzega miłość w jej oczach, więc robi pierwszuy krok. Całuje ukochaną i powoli zaczyna ją rozbierać. Natalia nie protestuje, choć jest trochę zawstydzona. Daje się jednak ponieść chwili.

Finał jest taki, że zakochani spędzają razem namiętną noc. Leżąc w łóżku, wciąż mocno do siebie wtuleni, wreszcie przyznają się szczerze do tego jak bardzo im na sobie zależy. - Chyba się w tobie zakochałem - wyznaje w pewnej chwili Franek.

Patrz: M jak miłość. Franek ranny w głowę. Co się stanie Frankowi? To napad czy wypadek?

Co prawda seks wszystko zmienia między Natalką i Frankiem, lecz oboje dochodzą do wniosku, że nie są w stanie dłużej żyć z dala od siebie, udawać tylko przyjaciół. Szczęście syna od razu zauważa Zarzycka, która swego czasu była przeciwna jego związkowi z Ulą i nie zgadzała się na bliskie relacje z Natalią.

W 1200 odcinku "M jak miłość" matka Franka zmienia jednak nastawienie do jego wybranki. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" zapewnia syna, że nie stanie mu na drodze do szczęścia i zgadza się na to, by ułożył sobie życie z Natalką.

Podobnego zdania są także Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz). Senior rodu Mostowiaków czeka jednak na ślub wnuczki z leśniczym z Grabiny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz. Pierwsza noc Natalki i Franka >>>

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: