SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Darka steruje synem. Katarzyna Maj odbierze Natalce córkę Hanię?

M jak miłość. Matka Darka steruje synem. Katarzyna Maj odbierze Natalce córkę Hanię?

15.02.2016, godz. 20:25
M jak miłość odc. 1200. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odc. 1200. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Walka o dziecko w "M jak miłość"! Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) jest gotowa zrobić dosłownie wszystko, żeby odebrać Mostowiakom małą Hanię (Maja Marczak). W 1200 odcinku ''M jak miłość'' kobieta bez serca zacznie manipulować nawet swoim synem. Jej celem jest przejęcie opieki nad wnuczką. Darek (Marcel Sabat) gra jak mu matka zagra i robi wszystko, by z jej pomocą odebrać Natalce (Marcjanna Lelek) swoją córkę.

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Katarzyna Maj we wszystkim widzi interes i wierzy, że wszystko można załatwić gotówką. To właśnie z jej pomocą Darek usiłuje odzyskać Hanię. Czy uda im się przechytrzyć Mostowiakom i przejąć opiekę nad małą Hanią?

Zobacz: M jak miłość. Matka Darka chce zrobić interes na Hani Mostowiak

Niestety łatwowierna Natalka bez trudu wpuszcza ich do swojego życia. Darek, który udaje, że się zmienił, że kocha swoje dziecko i przede wszystkim, że choruje na serce wzbudza litość w dawnej kochance.

W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Darek wie, że jego matka dąży po trupach do celu. Chłopak przyznaje, że faktycznie czuje coś do Natalki i chciałby wspólnie z nią wychować dziecko. Matka Darka przeprasza syna za swoje zachowanie. To oczywiście tylko cwana zagrywka. Katarzyna wykorzystuje uczucia syna, żeby odzyskać swoją wnuczkę.

Po wizycie u Mostowiaków Darek przekazuje matce dobre wieści: - Mówiłem, że nie będzie z tym żadnego problemu… Twój syn, jeśli tylko chce, to sam czar i wdzięk! Jeszcze kilka takich wizyt i ze łzami w oczach przyjmą mnie na łono rodziny Mostowiaków…

Jakie kłamstwa wymyśli jeszcze Maj, by zdobyć zaufanie Natalki i jej bliskich? I jak bardzo może wraz z matką zaszkodzić Mostowiakom?

 

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka straci dziecko. Darek zabierze jej córkę Hanię?

-Jak na prawdziwą bizneswoman przystało, dla niej życie jest interesem. Nie ma znaczenia, czy sprawa dotyczy jej, czy jej syna, czy interesów. Mam wrażenie, że to wszystko jej się nieco miesza. Za wszelką cenę chce zrealizować swój plan. Pod spodem są pieniądze - powiedziała Katarzyna Strachota w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: