SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga powstrzyma Piotrka przed zgłoszeniem się na policję

M jak miłość. Kinga powstrzyma Piotrka przed zgłoszeniem się na policję

09.02.2016, godz. 21:23
M jak miłość odcinek 1200. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), diler wspólnik Jacka (Sławomir Federowicz)
M jak miłość odcinek 1200. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), diler wspólnik Jacka (Sławomir Federowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" panicznie boi się szantażysty (Sławomir Federowicz), który grozi, że go zabije. Prawnik podrzucił do sklepu Jacka (Łukasz Barycki) narkotyki i sprowadził na swoją rodzinę wielkie niebezpieczeństwo. W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Zduński postanowi sam zgłosić się na policję i przyznać się do winy, ale Kinga (Katarzyna Cichopek) wybije mu to z głowy. Co będzie dalej z Piotrkiem w ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zdesperowany Piotrek postanowi sam przyznać się do winy i dobrowolnie poddać karze. To może ocalić jego karierę prawniczą, ale nie musi. Kinga boi się, że jej mąż straci pracę i oddala go od pomysłu dobrowolnego zgłoszenia się na policję.

- Tu nie ma na co czekać... Nie mogę spać, pracować, nie wytrzymuję tego! Im prędzej zgłoszę się na policję, tym lepiej!
- Proszę cię, Piotruś, trzeba być dobrej myśli... Może coś się zmieni, może coś się wydarzy? - Kinga będzie próbowała powstrzymać męża.

Zobacz: M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem Marszałkiem

Na szczęście Zduńskich sprawy nabiorą poprawnego tempa.Jeszcze tego samego dnia Kinga w tajemnicy przed ukochanym, spotka się z teściową. Maria (Małgorzata Pieńkowska) wyzna, że udało jej się załatwić całą kwotę, której żąda szantażysta – aż 100 tysięcy złotych! Wszystko dzięki pomocy byłego męża.

- Artur zorganizuje pieniądze, pożyczy je od jakiegoś kolegi, a potem mu odda ze sprzedaży samochodu... Dzisiaj będą! - ucieszy się Marysia, a Kinga od razu o wszystkim powie Pawłowi. A on ją zaskoczy prosząc, by nadal o niczym nie mówiła mężowi.

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł udaje Piotrka przed szantażystą. Uratuje brata przed więzieniem?

- Piotrek na pewno nie zgodzi się na jakiekolwiek pertraktacje z tymi ludźmi… Musimy to załatwić sami! Ja się spotkam z tym szantażystą. No raczej się nie zorientuje… Nie pierwszy raz będę udawał, że jestem Piotrem. I nie martw się, będę miał mocną obstawę... - powie Paweł, który razem z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) opracował plan doskonały.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: