SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek zniszczy miłość Natalki i Franka?

M jak miłość. Darek zniszczy miłość Natalki i Franka?

02.02.2016, godz. 13:05
M jak miłość. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Darek Maj (Marcel Sabat), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Darek Maj (Marcel Sabat), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W serialu "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) będą musili bardzo się starać, by nikt nie zagroził ich miłości. Zagrożeniem dka ich związku jest przede wszystkim były chłopak Natalii, ojciec małej Hani (Maja Marczak). W 1200 odcinku "M jak miłość" Darek Maj (Marcel Sabat) przyjeżdża do Grabiny, by wprowadzić w życie swój perfidny plan odzyskania Natalki i córki...

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pierwsza noc Natalki i Franka w 1200 odcinku "M jak miłość" zbiega się w czasie z powrotem do Grabiny ojca małej Hani.

Darek Maj przyjeżdża do rodzinnej wsi Mostowiaków, żeby zacząć realizować swój plan odzyskania Natalii. Liczy na to, że kiedy znów rozkocha w sobie Natalkę, to łatwiej odbierze jej dziecko. Oczywiście pretekstem do odwiedzin jest jego córka.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem. Matka Franka da im swoje błogosławieństwo

W 1200 odcinku "M jak miłość" Natalia jest bardzo ostrożna w relacjach z Darkiem. Nie ufa mu, nie jest w stanie wybaczyć mu tego, że porzucił ją kiedy była w ciąży i wyjechał do Niemiec, żeby ożenić się z bogatą Niemką Sabine. Ze ślubu nie nie wyszło, a Darek, który po wypadku samochodowym w Grabinie jest bezpłodny, przypomniał sobie o Hani.

Tylko ze względu na córkę Natalka zgadza się przyjąć Darka w swoim domu. Ojciec Hani cały czas udaje przed Mostowiakami jak bardzo się zmienił. Zgrywa kochającego, troskliwego tatusia, który chce być obecny w życiu swojej córki.

Patrz: M jak miłość. Olga Kalicka w M jak miłość byłą dziewczyną Franka

Tymczasem Franek nie wierzy w ani jedno jego słowo. I słusznie. Bo kiedy w 1200  odcinku "M jak miłość" Darek zjawi się w leśniczówce posuwa się do kolejnego kłamstwa. Prosi Franka, by nie utrudniał mu kontaktów z Hanią, bo tylko ona się dla niego liczy.

Były chłopak Natalki zapewnia leśniczego, że nie musi się czuć zagrożony. Darek okłamuje Franka, że nie zamierza stawać mu na drodze do szczęścia z Natalią. Tak naprawdę jednak cały czas kombinuje jak zbliżyć się do dawnej ukochanej i rozdzielić ją z leśniczym z Grabiny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz. Pierwsza noc Natalki i Franka >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: