SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek i jego matka knują jak zabrać Natalce małą Hanię. Były chłopak Natalki wkupi się w łaski Barbary

M jak miłość. Darek i jego matka knują jak zabrać Natalce małą Hanię. Były chłopak Natalki wkupi się w łaski Barbary

29.01.2016, godz. 19:15
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Darek Maj (Marcel Sabat) z "M jak miłość" odbierze Natalce (Marcjanna Lelek) córkę? Ojciec małej Hani (Maja Marczak) tak łatwo się nie podda. Oczywiście do działania popycha go jego zaborcza matka Katarzyna (Grażyna Strachota). W 1200 odcinku "M jak miłość" Darek przyjeżdża do Grabiny i robi wszystko, żeby przekonać do siebie Natalkię i jej rodzinę. Udaje kochającego ojca, a Barbara (Teresa Lipowska) uwierzy w jego przemianę...

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To dopiero cwany drań! Darek Maj nie spocznie póki nie zdobędzie sympatii Natalki i nie odzyska córki. Pomoże mu w tym... Barbara Mostowiak! Były chłopak Natalii i ojciec Hani partner Natalki nie zamierza usunąć się z jej życia. Za wszelką cenę usiłuje udowodnić Mostowiakom, że się zmienił i zasługuje na kontakt z córką.

Zobacz: M jak miłość. Córka Agnieszki i Tomka będzie miała na imię Helenka

W 1200 odcinku ''M jak miłość'' biologiczny ojciec Hani wcieli w życie kolejny punkt swojego nikczemnego planu. Chłopak spotka się z koleżankami Natalki i poprosi, by przekonały jego byłą dziewczynę o jego przemianie.

To nie koniec. Darek z masą prezentów zjawi się w domu Mostowiaków, a to złapie za serce seniorkę. Barbara będzie zachwycona, że Darek przypomniał sobie o dziecku i zaczyna pomagać Natalce.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka pożałuje, że pozwoliła Darkowi być ojcem Hani

Natalka pójdzie za babcią i też uwierzy w metamorfozę Darka? Tak! Maj przekona do siebie dziewczynę i odzyska dobry kontakt z córką. Niestety... Natalka mocno tego pożałuje!

Szybko okaże się, że Darek chce być ojcem Hani nie tylko dlatego, że jest bezpłodny i nie może mieć dzieci. Jego działaniami steruje matka. Bezwolnie wykonuje polecenia Katarzyny, która dąży do tego, by przejąć opiekę nad wnuczką.

Ale chodzi jej głównie o pieniądze. Jako właścicielka dobrze prosperującej firmy kiedyś będzie musiała komuś przekazać majątek... A Darek i Hania to jej jedyna rodzina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: