SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek choruje na serce? Wzbudzi litość we Franku?

M jak miłość. Darek choruje na serce? Wzbudzi litość we Franku?

15.02.2016, godz. 20:32
M jak miłość odc. 1200. Darek (Marcel Sabat), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1200. Darek (Marcel Sabat), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Takiego drania jak Darek Maj (Marcel Sabat) z "M jak miłość" próźno szukać! Były chłopak Natalki (Marcjanna Lelek), a zarazem ojciec małej Hani (Maja Marczak) posuwa się do oszustwa, żeby odebrać Natalii córkę. Wmawia wszystkim, że jest chory na serce i nie wiadomo jak długo pożyje. W 1200 odcinku "M jak miłość" na kłamstwo o chorobie serca próbuje też złapać Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Ale leśniczy z Grabiny nie wierzy w ani jedno słowo Darka i jego cudowną przemianę w kochającego tatusia.

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Darek Maj z "M jak miłość" tak naprawdę nie jest chory na serce. Wymyślił sobie chorobę, by wzbudzić litość w Natalce i Mostowiakach. A wszystko po to, żeby zabrać ich Hanię. Nagły przypływ uczuć ojcowskich wynika z tego, że po wypadku samochodowym Darek jest bezpłodny, nie będzie mógł mieć więcej dzieci, więc ma tylko Hanię.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek drugi raz dziadkiem?

W 1200 odcinku "M jak miłość" przyjeżdża do Grabiny, bo wciąż próbuje zbliżyć się do Natalii. Prosi nawet o pomoc Franka. Spotkanie dawnego i obecnego ukochanego Natalki przebiega w dośc napiętej atmosferze.

- Zdaję sobie sprawę z tego, że masz duży wpływ na Natalię. Nie chcę się mieszać w wasze sprawy. Chodzi mi tylko o kontakt z moją córką - Darek kłamie jak z nut, ale Franek od razu to wyczuwa.
- Duża zmiana...

Ojciec Hani ostrożnie dobiera słowa. I po chwili, licząc na to, że uda mu się rywala zmiękczyć wspomina także o swoim chorym sercu. - Widzisz pewnie dlatego przytrafiła mi się ta choroba, żebym pewne rzeczy zrozumiał, jakoś je sobie wszystkie poukładał? Nie chcę żebyś się czuł zagrożony, tylko żebyś postarał się mnie zrozumieć...

Patrz: M jak miłość. Darek i jego nowa dziewczyna Patrycja odbiorą Natalce córkę


Leśniczy z Grabiny nie daje się nabrać na bajeczkę o chorobie Darka. Nie ufa mu, więc rzuca chłodne spojrzenie i ostrzeżenie. - Nie wiem czy się zmieniłeś. Ale pamiętaj, że będę miał cię na oku.

Tymczasem Darek, po kolejnej wizycie u Mostowiaków, odzyskuje pewność siebie. Udaje szczęśliwego tatę, przywozi dla córki prezenty. Później przekazuje matce (Grażyna Strachota) dobre wieści.

- Wiedziałem, że nie będzie z tym żadnego problemu… Twój syn, jeśli tylko chce, to sam czar i wdzięk! Jeszcze kilka takich wizyt i ze łzami w oczach przyjmą mnie na łono rodziny Mostowiaków… Hania jest wyjątkowa i to jedno nie podlega dyskusji.

Jakie kłamstwa wymyśli jeszcze Darekm, by zdobyć zaufanie Natalii i jej bliskich? Aż strach pomyśleć jak bardzo może wraz z matką zaszkodzić Mostowiakom.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz. Pierwsza noc Natalki i Franka >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: