SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara namawia Natalkę na romans z Frankiem

M jak miłość. Barbara namawia Natalkę na romans z Frankiem

12.02.2016, godz. 08:02
M jak miłość odc. 1200. Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1200. Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) z "M jak miłość" chce, żeby Franek (Piotr Nerlewski) był częścią ich rodziny. W 1200 odcinku ''M jak miłość'' babcia namawia Natalkę (Marcjanna Lelek) na romans z leśniczym, który od wielu miesięcy sprawdza się w roli przyjaciela i zastępczego ojca Hani (Maja Marczak). Natalka i Franek z ''M jak miłość'' będą razem dzięki Barbarze?

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Skoro seniorka rodu Mostowiaków widzi potencjał we Franku, to nie może się mylić! W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Barbara namówi wnuczkę na romans z leśniczym.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek wylądują w łóżku. Seks wszystko zmieni

Przyjaźń Natalki i Franka przysporzyła całej rodzinie Mostowiaków wielu problemów. Natalka co prawda jest szczęśliwa, ale jej siostra przeżywa depresję z dala od bliskich i właśnie przez romans jej siostry z leśnikiem wyjechała do Londynu.

Emocje nieco opadły, a Ula znalazła pracę w Londynie. Natalka doszła więc do wniosku, że nic nie zaszkodzi jeśli będzie się przyjaźnić Frankiem, na którym zawsze może polegać. W 1200 odcinku "M jak miłość" spotyka się z leśnikiem, by ostatni raz zobaczyć sarnę, którą wspólnie uratowali – tuż przed tym jak zwierzę odzyska wolność.

- Wróci do siebie, do lasu. Będzie znów biegać po swoich ścieżkach… Niezależna od niczego i od nikogo – Natalia zerka na przyjaciela, a Franek rzuca tylko: - Ja chętnie dałbym się „oswoić”… Gdybym trafił w dobre ręce, na przykład w twoje...

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Po spotkaniu Natalki z Frankiem babcia Mostowiak zabawia się w swatkę. Barbara wyznaje wnuczce, że Franek to dobry materiał na męża. Wspomina też o Uli - wierzy, że ona też ułoży sobie życie.

- Ja się znam na ludziach! I cieszę się, że ktoś taki stanął przy twoim boku… Ja wiem, że czasem jest ci ciężko. Mnie było jeszcze gorzej w tamtych czasach pół wieku temu. Dla mnie najbardziej liczy się to, że nie zostaniesz z Hanią sama, że Franek się wami zaopiekuje – tak, jak Lucek mną!

Natalia w odpowiedzi wyznaje jednak cicho: - Obiecałam Uli, że nie będę się spotykać z Frankiem. Ale to było, babciu, zanim… zanim się w nim zakochałam…

Dziewczyna jest gotowa dotrzymać słowa, nawet za cenę złamanego serca. Ale uczucie musi wygrać. Jeszcze tego samego dnia Natalka biegnie do leśniczówki, wyznaje Frankowi miłość i spędza z nim noc.

A co z Darkiem (Marcel Sabata)? Dziewczyna nie wybaczy chłopakowi, który porzucił ją gdy była w ciąży. Mama Hani będzie przekonana, że tylko Franek nigdy by jej nie skrzywdził.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz. Pierwsza noc Natalki i Franka >>>

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: