SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur da Marysi pieniądze dla szantażysty Piotrka

M jak miłość. Artur da Marysi pieniądze dla szantażysty Piotrka

10.02.2016, godz. 12:22
M jak miłość odcinek 1200. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1200. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szantaż w "M jak miłość", którego padł ofiarą Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) zagraża przyszłości całej jego rodziny. Nie dość, że Piotrek może trafić do więzienia za to, że podrzucił narkotyki do sklepu Jacka (Łukasz Pracki) to jeszcze naraził się jego dostawcy, niebezpiecznemu dilerowi narkotyków (Sławomir Federowicz), który groził Zduńskiemu, że go zabije jeśli nie dostaje 100 tysięcy złotych. W 1200 odcinku "M jak miłość" na ratunek Piotrkowi spieszy Artur Rogowski (Robert Moskwa), który daje Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pieniądze dla szantażysty.

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak Piotrek podrzucił do sklepu Jacka Baryckiego narkotyki może trafić do więzienia. A do tego jest szantażowany przez dostawcę Jacka i cały czas boi się o rodzinę. Czy Zduńscy poradzą sobie z kolejnymi z problemami?

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł udaje Piotrka i w tajemnicy przed bratem spotyka się z szantażystą

Na szczęście Piotrek i Kinga mogą liczyć na pomoc jak zawsze niezawodnej w takich sytuacjach rodziny. W 1200 odcinku "M jak miłość" Marysia zdobywa całą sumę, której od Piotrka żąda szantażysta.

To Artur daje jej wszystkie pieniądze. Pożycza 100 tysięcy od swojego kolegi i wręcza gotówkę byłej żonie. Rogowski zamierza oddać pożyczkę z pieniędzy, które dostanie ze sprzedaży swojego samochodu.

Kinga, która cały czas działa z Marysią i Pawłem w tajemnicy przed mężem, spotyka się z teściową i bierze od niej kopertę z pieniędzmi dla szantażysty. Od razu przekazuje dobre wieści Pawłowi, który także obiecał Kindze swoją pomoc.

Patrz: M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem Marszałkiem

Kindze udaje się przekonać Piotrka, że nie powinien przyznawać się do winy na policji i dobrowolnie poddawać karze. Zduński jest jednak kłębkiem nerwów. Nie śpi, nie może pracować, nie wytrzymuje napięcia związanego ze spotkaniem z szantażystą.

W 1200 odcinku "M jak miłość" Paweł bierze od Kingi 100 tysięcy złotych i umawia się na spotakanie z dilerem. Podszywając się pod Piotrka w obstawie Marcina (Mikołaj Roznerski) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zjawia się wieczorem w umówionym miejscu.Robi się niebezpiecznie gdy diler przybywa ze swoimi ochroniarzami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: