SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin wypędza Grzegorza z mieszkania! Koniec kariery Marcina w rodzinnej firmie

M jak miłość. Marcin wypędza Grzegorza z mieszkania! Koniec kariery Marcina w rodzinnej firmie

09.02.2016, godz. 07:47
M jak miłość odc. 1193. Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1193. Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Konflikt w "M jak miłość" w rodzinie Chodakowskich narasta! Marcin (Mikołaj Roznerski) nienawidzi swojego ojca, który zdradza mamę z młodą kochanką. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) już wie, że Grzegorz (Wojciech Majchrzak) ma romans z Emilką (Dorota Chwedorowicz). Kobieta wyprowadziła się z domu i zamieszkała u syna. W 1199 odcinku ''M jak miłość'' ojciec Chodakowskiego przychodzi na miejsce, żeby wyjaśnić swoje sprawy, ale Marcin wyrzuca go z domu!

"M jak miłość" odcinek 1199 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po kilku tygodniach kłamstw Grzegorza, Aleksandra dowiedziała się o zdradzie męża i uciekła do syna. W 1199 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowski senior jest na tyle bezczelny, że odwiedza Marcina. On jednak nie ma ochoty na rozmowy z ojcem.

Zobacz: M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem Marszałkiem

Zdaje się, że Grzegorz nawet nie chce poruszać tematu Emilki. Jest szalenie zakochany i nie zostawi jej dla rodziny.

-Jedyne czego żałuje, to to, że nie załatwiłem tego od razu z twoją mamą, że nie powiedziałem jej prawdy. Ja po prostu straciłem głowę
-Dla kobiety, która mogłaby być twoją córką. To nie obciach? A tak na marginesie powiedz mi, jak ty się hajtniesz z tą całą Emilką to mam do niej mówić ''mamusiu''?
-Przegiąłeś - Grzegorz kieruje się do wyjścia.
-Idź tak. To najlepiej potrafisz! Zawsze to robiłeś. Zawsze uciekałeś! Zawsze potrafisz tylko gadać. A w realu jesteś dosyć żałosny! - krzyknie Marcin a do mieszkania wejdzie Aleksandra.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wyjdzie za mąż

Matka Chodakowskiego nie chce, by jego relacje z ojcem ucierpiały przez ich problemy. Na to chyba za późno. Marcin zwalnia się z firmy Grzegorza i zaczyna życie na własną rękę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: