SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin odchodzi z rodzinnej firmy

M jak miłość. Marcin odchodzi z rodzinnej firmy

06.02.2016, godz. 14:41
M jak miłość odc. 1193. Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1193. Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec kariery Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" w firmie budowlanej jego ojca! Romans Grzegorza (Wojciech Majchrzak) z Emilką (Dorota Chwedorowicz) doprowadza do tego, że w 1199 odcinku "M jak miłość" Marcin zrywa kontakty z ojcem. Nie może patrzeć jak Grzegorz zdradza jego matkę Aleksandrę (Małgorzata Pieńkowska) i co najgorsze nie zamierza tego skończyć. Po kolejnej kłótni z Grzegorzem, Marcin rzuca posadę prezesa i planuje otworzyć własny biznes.

"M jak miłość" odcinek 1199 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kryzys wieku średniego, który dopadł Grzegorza Chodakowskiego skutkuje tym, że ojciec Marcina skusił się na młodziutką nianię swojego wnuka Szymka (Staś Szczypiński). Ich romans narodził się w mieszkaniu Marcina, a opiekunka zamiast zajmować się dzieckiem skupiła się Chodakowskim seniorze!

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski nie odejdzie z M jak miłość. Wątek Marcina się rozwinie

Wszelkie próby przekonania Grzegorza do tego, by się opamiętał i zostawił kochankę kończą się niepowodzeniem. Marcin czuje się w obowiązku przekonać ojca, że małżeńska zdrada to najgorsza podłość jaką mógł zrobić Aleksandrze. Ale Grzegorz nie chce słuchać dobrych rad syna. Zakochał się w Emilce do szaleństwa i nie zamierza z nią zrywać.

A Marcin, który ukrywa przed Aleksandrą romans Grzegorza z nianią Szymka, nie może bezczynnie patrzeć jak jego ojciec niszczy rodzinę. W 1199 odcinku "M jak miłość" kolejny raz kłóci się też z Grzegorzem i jego kochankę. Młody Chodakowski z trudem panuje nad emocjami. W końcu postanawia odejść z firmy budowlanej gdzie od ponad dwóch lat był prezesem. Współpraca z ojcem już go nie interesuje.

Ponieważ jednak Marcin ma na utrzymaniu syna, którego przecież wychowuje samotnie, to musi szybko znaleźć inne zajęcie.

Patrz: M jak miłość. Pierwsze zdjęcia córki Agnieszki i Tomka

W 1199 odcinku "M jak miłość" młody Chodakowski pojawi się w "Bistro za rogiem" i informuje Kingę (Katarzyna Cichopek), że chce wynająć sklep Ali (Olga Frycz), w którym do niedawna sprzedawał dopalacze Jacek (Łukasz Pracki). Marcin myśli bowiem o otworzeniu własnego biznesu.

Zawodowe problemy Marcina niestety zbiegają się w czasie z jego miłosnymi dylematami. Po dwóch nocach z Izą Lewińską (Adriana Kalska) dochodzi do wniosku, że nie chce wiązać się z żadną kobietą, bo na tym etapie życia musi się poświęcić wychowaniu Szymka. Przy okazji spotyka się z Izą i Arturem. Obwinia się o to, że zniszczył ich związek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: