SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda żałuje, że wyszła za mąż za Olka

M jak miłość. Magda żałuje, że wyszła za mąż za Olka

09.02.2016, godz. 20:13
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" wcale nie jest szczęśliwa z Olkiem (Maurycy Popiel). W 1199 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowska wyznaje Kindze (Katarzyna Cichopek) prawdę. Madzia marzy o dziecku i jest gotowa adoptować Maćka (Franciszek Przanowski), ale jej mąż nie chce być jeszcze ojcem. Czyżby Madzia żałowała, że tak szybko wyszła za Olka?!

"M jak miłość" odcinek 1199 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda i Olek z "M jak miłość" są świeżo po ślubie, ale Chodakowska powoli zaczyna żałować przysięgi małżeńskiej. Dlaczego? Olek zmienił zdanie odnośnie adopcji i teraz nie chce się na nią zgodzić. Magda jest załamana.

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski nie odejdzie z M jak miłość. Wątek Marcina się rozwinie

Olek i jego kłopoty to poważny powód do kłótni Chodakowskich w nowych odcinkach ''M jak miłość''! - Magda chciałaby pomóc Maćkowi, chciałby go adoptować, ale Olek niekoniecznie jest gotowy na to, by od razu się angażować - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość" Anna Mucha.

Madzia choć bardzo tego chce, w 1199 odcinku "M jak miłość", nie namawia Olka na to, by zaopiekowali się Maćkiem. Lekarz zwyczajnie nie jest na to gotowy i ma poważne wątpliwości.

Zobacz: M jak miłość. Pierwsze zdjęcia córki Agnieszki i Tomka

Magda sama będzie odwiedzać Maćka w pogotowiu opiekuńczym, bo Olek nie chce mieć nic wspólnego z tą sprawą. To dla niej prawdziwy dramat. W 1199 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowska spotyka się z przyjaciółką i zwierza się, że wcale nie jest szczęśliwa z lekarzem. Wygląda na to, że Magda żałuje ślubu z Olkiem!

Wciąż marzy o dziecku i chce zaadoptować Maćka, a jej ukochany się temu sprzeciwia. - Olek nastawił się na adopcję małego dziecka... A poza tym spodziewa się, że ten proces będzie, nie wiem, jakoś rozciągnięty w czasie… - wyznaje Madzia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: