SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda w tajemnicy przed Olkiem chce adoptować Maćka

M jak miłość. Magda w tajemnicy przed Olkiem chce adoptować Maćka

01.02.2016, godz. 15:30
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Adopcja dziecka to dla Magdy (Anna Mucha) z "M jak miłość" największy życiowy cel. Tak bardzo marzy o tym, by zostać matką, że nie liczy się z z pragnieniami swojego męża. A Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) chciałby jeszcze trochę poczekać, nacieszyć się żoną i ich związkiem. Dlatego w 1199 odcinku "M jak miłość" Magda za plecami Olka odwiedza pogotowie opiekuńcze i wypytuje o możliwość adopcji Maćka Romanowskiego (Franciszek Przanowski).

"M jak miłość" odcinek 1199 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Więź, która zrodziła się między Magdą a Maćkiem staje się dla Chodakowskiej impulsem do działania. W 1199 odcinku "M jak miłość" Magda i Olek odwożą Maćka do Pogotwia Opiekuńczego, z którego chłopiec do nich uciekł. Ale w sercu Madzi rodzi się pragnienie, by adoptować Maciusia.

Tyle tylko, że Olek na razie chciałby poczekać z założeniem rodziny. Jest na takim etapie życia, że chciałby się skupić przede wszystkim na swojej żonie. Przecież są zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Mają jeszcze czas, by zostać rodzicami.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek aresztowany za narkotyki. Grożą mu 3 lata odsiadki

Ale Magda zachowuje się tak, jakby tego nie rozumiała. Dlatego w 1199 odcinku "M jak miłość" w tajemnicy przed mężem jedzie do ośrodka w odwiedziny do Maćka. Przy okazji rozmawia z dyrektorką o producedurach jakie obowiązują przy przysposobieniu dziecka.

Urzędniczka uprzedza Magdę, że jeśli razem z mężem chce stworzyć Maćkowi prawdziwy dom, to powinna się pośpieszyć, bo chłopiec wkrótce ma trafić do rodziny zastępczej. Początkowo Madzia nie wyjawia ukochanemu swoich planów.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

W końcu jednak musi mu wyznać prawdę, bo przecież sama nie będzie mogła przygarnąć Maćka na dłużej. Olek nie kryje swojej irytacji. Kolejny raz mówi żonie, że powinni jeszcze się wstrzymać z adopcją dziecka. Chodakowski po prostu nie chce być ojcem Maćka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: