SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maciek przeżywa dramat, bo trafi do rodziny zastępczej

M jak miłość. Maciek przeżywa dramat, bo trafi do rodziny zastępczej

09.02.2016, godz. 20:50
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co będzie z Maćkiem (Franciszek Przanowski) w ''M jak miłość''? Osierocony 9-latek ma tylko Magdę (Anna Mucha), która przejmuje się jego losem i regularnie go odwiedza. W 1199 odcinku ''M jak miłość'' Maciuś przyznaje, że bardzo tęskni za ojcem i dawnym życiem. Chodakowska jest gotowa zrobić wszystko, żeby wyrwać samotnego chłopca z domu dziecka, ale Olek (Maurycy Popiel) nie zgadza się na adopcję dziecka.

"M jak miłość" odcinek 1199 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' los małego Maćka nie jest łatwy. 9-latek został sierotą i trafił do pogotowia opiekuńczego, po tym, jak jego ojciec Krzysztof Romanowski (Robert Wabich) umarł na zawał. Nic dziwnego, że chłopiec za nim tęskni.

Zobacz: M jak miłość. Magda żałuje ślubu z Olkiem. Mąż Magdy nie chce adoptować dziecka

Maciek jest dzielny i nie daje po sobie poznać, że właśnie przeżył wielką tragedię. Dopiero w 1199 odcinku "M jak miłość" w rozmowie z Magdą otwiera się i wspomina o nieżyjącym ojcu. - Tęsknie za starą szkołą, za starą klasą i w ogóle...
- Za tym co było? Oj Maciek, Maciek. Musisz być bardzo dzielny - mówi Magda ze łzami w oczach, bo wie, że to co spotkało tego chłopca byłoby prawdziwym dramatem nawet dla dorosłego człowieka.
- Wiem, tata też mi to mówił. Mówił, że nie mogę się rozklejać. Chłopaki nie płaczą.

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski nie odejdzie z M jak miłość. Wątek Marcina się rozwinie

W 1199 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowska zabiea chłopca na słodki deser, a on zaczyna się zastanawiać, jaka będzie jego nowa rodzina. - Pani dyrektor powiedziała, że w końcu przydzielą mnie do jakiejś rodziny zastępczej. Ciekawe, kto mi się trafi. Jak będzie wyglądał ten nowy dom... - myśli na głos Maciek, a Magda coraz poważniej myśli o adopcji 9-latka. Niestety wszystkiemu przeciwny jest Olek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: