SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza kocha Marcina, ale wróci do Artura. Były chłopak Izy nie pozwoli jej odejść

M jak miłość. Iza kocha Marcina, ale wróci do Artura. Były chłopak Izy nie pozwoli jej odejść

09.02.2016, godz. 20:54
M jak miłość odcinek 1198, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1198, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Miłosne zawirowania w "M jak miłość". Iza (Adriana Kalska) zakochała się w Marcinie Chodakowskim (Mikołaj Roznerski), lecz on jej nie chce. Kiedy pojawia się Artur (Tomasz Ciachorowski) Marcin przestaje walczyć o tę miłość. W 1199 odcinku ''M jak miłość'' dochodzi do wniosku, że lepiej będzie jeśli Iza da byłemu chłopakowi drugą szansę, bo nie chce się między nich mieszać.  Dlaczego? Chodakowski sam nie jest pewien swoich uczuć i boi się zaangażować w związek z Lewińską.

"M jak miłość" odcinek 1199 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Chodakowski łatwo się poddaje. Choć fani serialu ''M jak miłość'' z całych sił kibicują jego związkowi z Izą Lewińską, to on nie jest jeszcze na to gotowy. To nie znaczy jednak, że nic do niej nie czuje.

Zobacz: M jak miłość. Pierwsze zdjęcia córki Agnieszki i Tomka

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' między Izą i Marcinem będzie się wiele działo. Po wspólnie spędzonej nocy zbliżą się do siebie i w 1198 odcinku "M jak miłość" jadą razem do siedliska Anny (Tamara Ariuch) w Grabinie. Potem jednak pojawa się Artur i Marcin się płoszy.

Były chłopak Lewińskiej najpierw żąda, a potem prosi rywala, by oddał mu jego dziewczynę. Chodakowski sam nie wie czego chce. Nie podejmuje nawet walki o tę miłość. Poddaj się i oddaje Izę jej byłemu chopakowi.

W 1199 odcinku ''M jak miłość'' szczerze wyznaje Izie, że powinna być z mężczyzną, który naprawdę ją kocha i będzie miał na myśli nie siebie, ale Artura! Ona z kolei wspomina, że dla niej Artur rzucił pracę w Londynie i zostaje w Polsce na stałe.

- Artur powiedział mi, że chce się przenieść do Polski, wszystko naprawić. Ale ja nie wiem, dla mnie już chyba jest za późno…

Marcin przyjmuje tę wiadomość ze spokojem. - Iza ja po prostu nie mogę w tej chwili dać tego, czego ty chcesz. Zresztą jest jeszcze Artur. On cię kocha. Ja nie chcę się między was wcinać.

Odtrącona Iza jest załamana słowami Marcina. Nie zamierza błagać Marcina o miłość. - Już się wciąłeś, nie widzisz tego? - stwierdza tylko i wychodzi.

Kilka godzin później Artur staje przed Marcinem. I zarzuca mu, że nie dotrzymuje słowa, że nadal spotyka się z Izą.

- Powiedziała mi o waszym spotkaniu. Powiedziała mi coś jeszcze… że się w tobie zakochała. Iza chce ode mnie odejść. Powiedziała, że nie będzie mnie oszukiwać, że chce być wobec mnie uczciwa. Pojęcia nie mam co teraz zrobić... Może ty masz jakiś pomysł, jak to odkręcić? - pyta Artur.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wychodzi za mąż za innego

- Marcin w dalszym ciągu ma problem z zaangażowaniem się. Marcin nie jest w porządku. Trochę bawi się jej emocjami, ale nie robi tego specjalnie. Po prostu się miota - powiedział Mikołaj Roznerski w najnowszych ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: