SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin wyrzeka się ojca i rzuca pracę w firmie Grzegorza

M jak miłość. Marcin wyrzeka się ojca i rzuca pracę w firmie Grzegorza

08.02.2016, godz. 07:45
M jak miłość odc. 1198. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość odc. 1198. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Emocje u Chodakowskich w "M jak miłość" sięgają zenitu! W 1198 odcinku "M jak miłość" romans Grzegorza (Wojciech Majchrzak) z Emilką (Dorota Chwedorowicz) przestaje być tajemnicą. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) odkrywa, że mąż ją zdradza. Marcin (Mikołaj Roznerski) staje w obronie matki. Kłóci się z Grzegorzem, wyrzeka się ojca i rzuca pracę w rodzinnej firmie.

"M jak miłość" odcinek 1198 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Grzegorz Chodakowski z "M jak miłość" stracił głowę dla dużo młodszej kobiety, opiekunki swojego wnuka Szymka (Staś Szczypiński) i płaci wysoką cenę ze swój skok w bok.

W 1198 odcinku "M jak miłość" Aleksandra dowiaduje się o romansie męża z Emilką. Zrozpaczona opuszcza Grzegorza i staje w drzwiach mieszkania Marcina. Prosi syna, by przygarnął ją do siebie. Wkrótce u Marcina zjawia się także Grzegorz, który chce wyjaśnić żonie wszystko.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek ofiarą szantażu. Wspólnik Jacka zabije Piotrka?

Młodemu Chodakowskiemu puszczają nerwy. Staje w jej obronie matki i ostro się z ojcem, którego obarcza wyłączoną winą za rozpad ich małżeństwa. - Matka nie chce cię znać... Człowieku, co z tobą? Mało ci tego bałaganu, który narobiłeś? Zostaw ją teraz w spokoju!

Grzegorz nie zamierza pozwolić na to, by syn tak się do niego odnosił. W końcu to dzięki niemu Marcin ma wszystko. - Nie ty będziesz mnie pouczać! Pojęcia nie masz o życiu!
- Mógłbym to samo powiedzieć o tobie, tatusiu…

Z każdą chwilą ojciec Marcina jest coraz bardziej wściekły, w końcu wybucha. - Nie pozwalaj sobie, smarkaczu! Ciekawe, co byś beze mnie zrobił... Bez mojej firmy, pieniędzy! Nie zapominaj, że wciąż jesteś na moim utrzymaniu!

Patrz: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wyjdzie za mąż

Marcinowi puszczają nerwy. W przypływie wściekłości rzuca pracę w rodzinnej firmie budowlanej. - Byłem. Właśnie składam wypowiedzenie!
- Jeszcze przyjdziesz i będziesz mnie prosić o tę pracę!
- Nigdy w życiu! A teraz wyjdź i zostaw nas w spokoju!

Rodzinna awantura dobija Aleksandę jeszcze bardziej. Matka Marcina nie może uwierzyć, że jej mąż okazał się takim draniem, że wypomniał synowi to co dla niego zrobił. - Odszczeka to wszystko... - zapewnia Marcina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: