SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin odda Izę jej chłopakowi Arturowi

M jak miłość. Marcin odda Izę jej chłopakowi Arturowi

11.01.2016, godz. 10:34
M jak miłość. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pierwsza noc Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" wcale nie przesądza o tym, że między tą dwójką bohaterów wybuchnie romans. W 1198 odcinku "M jak miłość" Marcin dochodzi bowiem do wniosku, że seks z Izą Lewińską był błędem. W jego sercu wciąż jest miejsce tylko dla Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), a po tym nocy z przyjaciółką czuje się jakby zdradzał zmarłą narzeczoną. Ponieważ w życiu Izy znów pojawia się Artur (Tomasz Ciachorowski), to Marcin oddaje Izę jej chłopakowi, który naprawdę ją kocha.

"M jak miłość" odcinek 1198 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Marcin i Iza z "M jak miłość" będą razem i stworzą szczęśliwą rodzinę dla Szymka (Staś Szczypiński)? Nie zanosi się na to z jednego prostego powodu - Chodakowski nie przestał kochać Kasi. Miłość do zmarłej narzeczonej jest tak silna, że nie potrafi w pełni zaangażować się w związek z Izą.

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Kochanka Tomka nie urodzi mu dziecka

To jednak nie zmienia faktu, że z każdym dniem Iza Lewińska staje się mu coraz bliższa. W 1195 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 26.01.2016), kuratorka pomaga Marcinowi w opiece nad Szymkiem. Wreszcie oboje ulegają pokusie i lądują razem w łóżku.

Seks z Izą sprawia, że Marcina dopadają wyrzuty sumienia. Czuje się jak zdrajca, który nie uszanował pamięci Kasi. Co prawda Iza nie szczędzi wysiłków, by jeszcze bardziej zbliżyć się do Marcina, lecz Chodakowski nie jest gotowy na to, by z nią być.

Iza posuwa się nawet do kłamstwa. Oszukuje Marcina, że jej mieszkanie zostało zalane, żeby mogła się do niego wprowadzić na kilka dni. W 1198 odcinku "M jak miłość" Lewińska przyznaje się do zdrady swojemu chłopakowi Arturowi. Zupełnie niepotrzebnie, bo tego samego dnia Chodakowski zrywa z Izą.

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie Marcina Chodakowskiego

Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" Artur kontaktuje się z rywalem, żeby dowiedzieć się jakie ma zamiary w stosunku do Izy. Przyznaje się szczerze, że wciąż ją kocha i chce ją odzyskać. Chodakowski nie czuje do Izy tego samego. I właśnie dlatego wyznaje dziewczynie, że nie powinni się więcej spotykać. Tłumaczy, że na tym etapie życia najważniejszy jest dla niego Szymek, a ona zasługuje na faceta, który kocha ją bezgranicznie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: