SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin nie będzie z Izą, bo wciąż kocha Kasię

M jak miłość. Marcin nie będzie z Izą, bo wciąż kocha Kasię

26.01.2016, godz. 21:02
M jak miłość. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" jest ślepo zakochana w Marcinie (Mikołaj Roznerski), ale Chodakowski chyba nie jest gotów na poważny związek. On wciąż kocha Kasię (Agnieszka Sienkiewicz)! Właśnie dlatego w 1198 odcinku ''M jak miłość'' bez walki odda Arturowi (Tomasz Ciachorowski) jego dziewczynę. To znaczy, że Iza i Marcin nie będą parą w ''M jak miłość'' po jednej, wspólnie spędzonej nocy... A kuratorka już myślała, że przekonała do siebie samotnego ojca Szymka (Staś Szczypiński).

"M jak miłość" odcinek 1198 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Marcin i Iza spędzą razem noc, ale to niestety nie znaczy, że zdecydowali się na związek.

Zobacz: M jak miłość. Marcin odda Izę jej chłopakowi Arturowi

Po wspólnie spędzonej nocy Lewińska niepotrzebnie zacznie robić sobie nadzieje. Marcin zacznie jej unikać, ale ona zrobi wszystko, żeby spędzić z Chodakowskim jak najwięcej czasu. Przykład?

W 1198 odcinku ''M jak miłość'' Iza będzie udawać, że jej mieszkanie zostało zalane, żeby wprowadzić się do Marcina. W tym samym odcinku ''M jak miłość'' Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) dowie się o zdradzie męża i wprowadzi się do syna. Lewińska nie będzie więc miała okazji nacieszyć się Marcinem w samotności.

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie Marcina Chodakowskiego

W 1198 odcinku ''M jak miłość'' Artur odwiedzi rywala i powie mu, że Iza kłamie twierdząc, że jej mieszkanie zostało zalane. Chłopak poprosi też Marcina o to, by zostawił Lewińską w spokoju, jeśli nie ma wobec niej żadnych zamiarów.

Zazdrosny Artur zrobi wszystko, by parę rozdzielić. Wyzna Marcinowi, że Iza jest dla niego wszystkim i bardzo ją kocha. – Odpowiedz mi, a przy okazji sobie, na jedno pytanie: czy ty ją kochasz? Tak czy nie? – wykrzyczy Marcinowi prosto w twarz.

Kilka dni później Iza przeprosi Chodakowskiego za swoje kłamstwa. Marcin zostawi ją prosząc, by wróciła do mężczyzny, który naprawdę ją kocha. Ojciec Szymka (Staś Szczypiński) chyba nadal kocha Kasię i nie jest gotowy na poważny związek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Michał Kozłowski
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: