SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Aleksandra odchodzi od Grzegorza, który ją zdradza

M jak miłość. Aleksandra odchodzi od Grzegorza, który ją zdradza

08.02.2016, godz. 18:29
M jak miłość odc. 1198. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość odc. 1198. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

To koniec małżeństwa Chodakowskich z "M jak miłość"! W 1198 odcinku ''M jak miłość'' Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) dowie się, że mąż ją zdradza i wyprowadzi się do starszego syna. Marcin (Mikołaj Roznerski) przygarnie matkę, która z bólem serca i ze łzami w oczach pojawi się w jego mieszkaniu. Czy to znaczy, że Aleksandra i Grzegorz (Wojciech Majchrzak) wezmą rozwód?

"M jak miłość" odcinek 1198 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Marcin krył ojca, bo chciał oszczędzić matce cierpienia. To nic nie da, bo w 1198 odcinku ''M jak miłość'' Aleksandra sama dowie się, że Grzegorz zdradza ją z Emilką (Dorota Chwedorowicz). Kobieta natychmiast odejdzie odejdzie od niewiernego męża!

Zobacz: M jak miłość. Poród Agnieszki. Oto córka Agnieszki i Tomka

W 1198 odcinku "M jak miłość" zapłakana matka Marcina zjawi się w jego mieszkaniu - Twój ojciec mnie zdradza… Ma romans! Znalazłam jego maile… Mogę u ciebie zostać kilka dni?- Syn oczywiście przygarnie ją pod swój dach, bo Aleksandra nie będzie miała gdzie się podziać.

Tego samego dnia Marcin spotka się z ojcem, stanie w obronie matki i zwolni się z rodzinnej firmy.

- Matka nie chce cię znać... Człowieku, co z tobą? Mało ci tego bałaganu, który narobiłeś? Zostaw ją teraz w spokoju! - Nie ty będziesz mnie pouczać! Pojęcia nie masz o życiu!
- Mógłbym to samo powiedzieć o tobie, tatusiu…
- Nie pozwalaj sobie, smarkaczu! Ciekawe, co byś beze mnie zrobił... Bez mojej firmy, pieniędzy! Nie zapominaj, że wciąż jesteś na moim utrzymaniu!
- Byłem. Właśnie składam wypowiedzenie!
- Jeszcze przyjdziesz i będziesz mnie prosić o tę pracę!
- Nigdy w życiu! A teraz wyjdź i zostaw nas w spokoju!

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek aresztowany za narkotyki. Trafi do więzienia na 3 lata?

Wkrótce potem o rozstaniu rodziców dowiaduje się również Olek (Maurycy Popiel). On także oferuje mamie swoją pomoc. Z Grzegorzem nigdy nie był blisko, nie czuje się z nim związany emocjonalnie, więc to naturalne, że staje po stronie Aleksandry.

Bracia Chodakowscy otwarcie potępiają ojca za to, co zrobił matce. Grzegorz zaburza rodzinne relacje, które i tak zawsze były kruche. Czy małżeństwo Chodakowskich skończy się rozwodem? A może ojciec Marcina i Olka opamięta się i rzuci młodą kochankę? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "M jak miłość" w lutym 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: CNN Newsource/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: