SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek wyjeżdża do Barcelony. Marcin zastąpi go przy porodzie Agnieszki

M jak miłość. Tomek wyjeżdża do Barcelony. Marcin zastąpi go przy porodzie Agnieszki

31.01.2016, godz. 19:15
M jak miłość odc. 1197. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1197. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Poród Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" już za trzy tygodnie. A im bliżej terminu porodu, tym bardziej Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) obawia się, że stanie się coś złego, że Agnieszce i ich córce grozi niebezpieczeństwo. W 1197 odcinku "M jak miłość" przed wyjazdem służbowym do Barcelony prosi Marcina (Mikołaj Roznerski), by zajął się Agnieszką i był z nią przy porodzie.

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wyjazd Tomka Chodakowskiego z "M jak miłość" do Barcelony nie pozwoli mu być przy Agnieszce w ostatnich dniach przed porodem.  Policjant z CBŚ razem z kolegami ma tam przeprowadzić akcję, która jest finałem trwającego od kilku miesięcy śledztwa.

Patrz: M jak miłość. Joasia przeżyje dramat kiedy dowie się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką

W 1197 odcinku "M jak miłość" Tomek szykuje się do wyjazdu do Hiszpanii, a myślami wciąż jest przy Agnieszce i ich nienarodznej córce. Wciąż nie wie też jak i czy w ogóle powiedzieć Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że będzie miał dziecko z Olszewską. Wie, że to może oznaczać koniec ich związku, że najbardziej ucierpią na tym dzieci - Wojtuś (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska).

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Ponieważ do porodu Agnieszki zostały już tylko trzy tygodnie, to wszystko może się zdarzyć. Ciąza od samego początku była zagrożona, więc Olszewska musi bardzo na siebie uważać. Tomek, w tajemnicy przed Joasią, odwiedza byłą kochankę. Nie jest gotowy, by zostawić dla niej Joasię, ale z drugiej strony chce być ojcem swojej córeczki.

Dzień przed wyjazdem składa też wizytę Marcinowi. Tylko jego może prosić o to, by zaopiekował się Agnieszkę pod jego nieobecność. - Jutro wylatuję. Muszę mieć pewność, że jeżeli cokolowiek będzie się działo zawieziesz Agnieszkę do szpitala...


- Jezu, stary czemu ty mnie tak straszysz. Myślałem, że coś się stało... - Marcin jest przerażony poważnym wyrazem twarzy Tomka. 

- Marcin skup się, zawieziesz ją do szpitala. Z Barcelony leci się tutaj 3 godziny. Wezmę pierwszy bezpośredni samolot. Ona do mnie nie zadzwoni. Ty musisz... - prosi Tomek, a Marcin obiecuje wujkowi, że dowie się kiedy Agnieszka zacznie rodzić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: