SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek nie zostanie ojcem! Joasia nie będzie w ciąży

M jak miłość. Tomek nie zostanie ojcem! Joasia nie będzie w ciąży

14.01.2016, godz. 07:37
M jak miłość odc. 1197. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1197. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" nie będą rodzicami. Tuż po tym jak Asia robi test ciążowy, który wskazał wynik pozytywny, okazuje się, że wcale nie spodziewa się dziecka. W 1197 odcinku "M jak miłość" załamana Joanna próbuje naciskać na ukochanego, by jeszcze bardziej postarali się o dziecko. Ale Tomek nie chce o tym słyszeć. Przecież lada dzień zostanie ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Czy Joasia podstępem zajdzie w ciążę?

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia z "M jak miłość" nie spełni swojego największego marzenia i nie będzie w ciąży z Tomkiem! Niestety w 1197 odcinku "M jak miłość" dziewczyna Chodakowskiego ze smutkiem stwierdza, że wbrew wynikom testu ciążowego, wcale nie zostanie mamą.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ożeni się z Izą Lewińską? Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie Marcina

A ponieważ bardzo pragnie mieć dziecko z Tomkiem, to próbuje przekonać go, że powinni jeszcze bardziej się postarać. Tyle tylko, że Chodakowski rozmyślił się w sprawie dziecka. Zanim się dowiedział o tym, że Agnieszka jest z nim w ciąży i wkrótce urodzi mu córkę, chciał, żeby jego rodzina się powiększyła.

Teraz jednak sytuacja diametralnie się zmieniła. Nie dość, że ma dwójkę dzieci, to lada dzień przyjdzie na świat córeczka jego i Agnieszki. To i tak dla Chodakowskiego stanowczo za dużo.

A żeby było jeszcze ciekawiej to w 1197 odcinku "M jak miłość" Tomek ukrywa przed Joasią fakt, że Agnieszka spodziewa się jego dziecka. W tajemnicy przez nią spotyka się z byłą kochanką, która otacza opieką. Joasia nie zamierza jednak tak łatwo rezygnować z marzeń o macierzyństwie.

Jak podaje "Świat Seriali" próbuje namówić ukochanego, żeby spłodzili sobie potomka. Jednak tym razem Chodakowski odmawia. Tłumaczy Asi, że to nie jest czas na dziecko. Joanna nie rozumie co się zmieniło - przecież jeszcze kilka tygodni temu Tomek zapewniał ją, że chce mieć z nią dziecko.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maciusia

Rozczarowana i przygnębiona Joasia zajdzie w ciążę podstępem? Wydaje się, że Joanna nie jest zdolna do tego, by zastawiać na niego pułapakę, ale strach przed tym, że może go stracić może zrobić swoje. Tymczasem mały Wojtuś (Feliks Matecki) zauważa smutek swojej opiekunki zarzuca ojcu, że to przez niego Joasia jest nieszczęśliwa.

Chodakowski nie ma jednak w sobie dość odwagi, by powiedzieć Asi prawdę o dziecku Agnieszki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: