SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek nie powie Joasi, że jest ojcem dziecka Agnieszki

M jak miłość. Tomek nie powie Joasi, że jest ojcem dziecka Agnieszki

02.02.2016, godz. 20:34
M jak miłość odc. 1197. Agnieszka (Magdalena Walach),Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1197. Agnieszka (Magdalena Walach),Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tajemnica Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" rujnuje związek Chodakowskiego z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan)! Czy Tomek powie w końcu Asi, że będzie miał dziecko z Agnieszką? W 1197 odcinku "M jak miłość" była kochanka przekonuje go, by tego nie robił, by nie niszczył swojej rodziny. Ale policjant ma dosyć życia w kłamstwie, nie chce ranić Joanny, którą bardzo kocha. Jaką decyzję ostatecznie podejmie? Powie Joasi prawdę o ciąży Agnieszki?

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy i kiedy Joasia dowie się, że Agnieszka i Tomek będą mieli razem dziecko? Poród Agnieszki już za trzy tygodnie, a im bliżej narodzin córki, tym bardziej Chodakowski bije się z myślami jak powinien postąpić.

Nie wie czy powiedzieć Joannie prawdę i tym samym zniszczyć ich związek, rodzinę, którą razem zbudowali dla Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtusia (Feliks Matecki). Na razie żyje w kłamstwie i coraz bardziej go to dręczy.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek unika seksu, bo nie chce dziecka z Joasią

W 1197 odcinku "M jak miłość" w tajemnicy przed ukochaną Tomek odwiedza ciężarną Agnieszkę, która za nic w świecie nie chce dopuścić, by Chodakowski ujawnił Joasi ich sekret. Olszewska żałuje, że powiedziała mu o dziecku, nie chce bowiem,  żeby się angażował w wychowanie ich córki.

- To jest kłamstwo, to wszystko jest kłamstwo, za dużo tych kłamstw. Trzeba to wszystko wyprostować, krok po kroku... - Tomek jest bliski podjęcia jedynej słusznej decyzji.
- Chyba jej teraz tego nie powiesz? - Agnieszka nie może uwierzyć własnym uszom. - Nie mam innego wyjścia - dodaje mężczyzna.

Jednak ciężarna Agnieszka nie chce nawet o tym słyszeć. - Przecież ty jutro wyjeżdżasz? I co wrzucisz jej to, powiesz ją i tak ją zostawisz? Zastanów się człowieku rozbijesz swoją rodzinę...

- Nie wiem, wiem tylko, że kłamstwo to jest najgorsze rozwiązanie. Nie mogę jej tego zrobić, Nie zasługuje na to, rozumiesz? Może nasze życie też by inaczej wyglądało, gdybyś mnie cały czas nie okłamywała - Tomek z trudem panuje nad emocjami i obrzuca Agnieszkę chłodnym spojrzeniem.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Dla Tomka najważniejsze są dzieci. Musi myśleć przede wszystkim o Zosi, Wojtusiu i swojej nienarodzonej córce. Kiedy późnym wieczorem znów przychodzi do Agnieszki znów jest w rozterce.

- One nie mogą na tym ucierpieć. Aśka też nie jest niczemu winna...- wyznaje Agnieszce. - Słyszysz co ty mówisz? Cokolwiek teraz nie zrobisz to i tak będzie źle... - stwierdza Olszewska, która bardzo przeżywa całą tę sytuację.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: