SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paulina kochanką Andrzeja. Budzyński zdradzi z nią Martę?

M jak miłość. Paulina kochanką Andrzeja. Budzyński zdradzi z nią Martę?

02.02.2016, godz. 20:12
M jak miłość. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W ''M jak miłość'' rozwód Budzyńskich stanie się faktem? Marta (Dominika Ostałowska) nie chce dłużej udawać, że kocha Andrzeja (Krystian Wieczorek), który właśnie pakuje się w kolejny romans z młodszą kobietą. W 1197 odcinku ''M jak miłość'' podejmuje decyzję o rozwodzie, a jej mąż niczego nieświadomy umawia się z Pauliną Lipską (Maria Szafirska) i spędza z nią cały wieczór na randce. Marta nie ma wątpliwości - jej małżeństwo nie ma już sensu skoro nauczycielka Ani (Weronika Wachowska) tak interesuje Budzyńskiego.

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1197 odcinku ''M jak miłość'' małżeństwo Budzyńskich zostanie definitywnie przekreślone? Marta i Andrzej od dawna się nie dogadują, a terapia małżeńska nie przyniosła oczekiwanych efektów.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ożeni się z Izą Lewińską? Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie Marcina

Marta chwilę spotykała się z archeologiem Janem (Igor Kujawski), ale jej bliski przyjaciel z Kolumbii zostawił ją dla innej. Kiedy Andrzej przyłapał żonę na kłamstwie sam zaczął rozglądać się za innymi kobietami. Nawet nie musiał długo szukać. Szybko okazało się, że nauczycielka rysunku, Paulina Lipska, potrzebuje pomocy, a prawnik bez wahania wyciągnął do niej pomocną dłoń.

W 1197 odcinku ''M jak miłość'' Andrzej zauważa, że mimo różnicy wieku wiele go łączy z Pauliną. Dziewczyna słucha tej samej muzyki i jest szczera do bólu. Budzyński nie może wyjść z podziwu i coraz bardziej ulega urokowi Pauliny.

Kiedy odwiedza ją w domu Wernera na Deszczowej przez przypadkiem brudzi sobie garnitur i koszulę farbą. Efekt jest taki, że musi się rozebrać i założyć bluzkę Pauliny. Wieczorem kolejny raz przychodzi do ślicznej artystki. Tym razem ma ze sobą winę i płytę, którą kupił specjalnie dla niej.

Ich spotkanie coraz bardziej przypomina randkę. Andrzej nie może oderwać wzroku od Pauliny. Wreszcie pyta ją dlaczego tak piękna kobieta jest sama.

- Niedawno się z kimś rozstałam... Coś się kończy, coś zaczyna. Obiecałam sobie, że jak teraz się kimś zakocham, to już do końca życia - wyznaje Paulina.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek zostawi Joasię dla Agnieszki i ich dziecka? Chodakowski zniszczy swoją rodzinę

Tymczasem Marta żali się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że poważnie myśli o rozwodzie - Andrzej znów zwraca uwagę na młodsze kobiety, a ja sama, prawdę mówiąc, coraz częściej myślę, że jedynym wyjściem pozostaje... rozwód - stwierdza Budzyńska.

Rogowska potwierdza obawy Marty i od razu do niej dzwoni, gdy przyłapuje Andrzeja odwiedzającego Paulinę wieczorem w domu Adama. A gdy Andrzej wraca wreszcie do żony Marta chce wiedzieć tylko jedno - czy był z Pauliną...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: