SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ojciec Joasi błaga o wybaczenie

M jak miłość. Ojciec Joasi błaga o wybaczenie

02.02.2016, godz. 07:20
M jak miłość odc. 1197. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)
M jak miłość odc. 1197. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Przez wiele lat Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" nie chciała znać swojego ojca. Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) zamienił dzieciństwo Joanny w koszmar. Bił jej matkę Dorotę (Katarzyna Żak), znęcał się nad żoną i córką psychicznie. Ale ojciec Joasi zrozumiał swoje błędy i dlatego w 1197 odcinku "M jak miłość" kolejny raz prosi Joannę o wybaczenie. Tym razem Asia zgadza sie na spotkanie z tatą. Zaprasza go nawet na kolację do mieszkania Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk).

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy po ponad 20 latach Adam Tarnowski wkroczył do życia swojej córki wyszło na jaw jaki jest potworem. Joasia wyznała Tomkowi, że ona i jej matka Dorota przeżyły prawdziwy koszmar.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek unika seksu z Joasią, bo nie chce dziecka

Nie dość, że Tarnowski kłamał, manipulował żoną i córką, to jeszcze odreagowywał na nich swoje frustracje. Kiedy zaczął bić Dorotę przerażona kobieta zabrała Joasię i uciekła od brutala. Nie pomogły nawet kwiaty i przeprosiny Tarnowskiego.

Kilka miesięcy temu ojciec Joasi ciężko zachorował. Przyjechał z Francji do Warszawy, by błagać córkę o wybaczenie. Liczył się z tym, że może umrzeć. Po poważnej operacji doszedł jednak do siebie. W 1197 odcinku "M jak miłość" znów pojawia się w życiu Joasi. I to w takim momencie, w którym ona potrzebuje kogoś bliskiego.

Patrz: M jak miłość. Joasia przeżyje dramat kiedy dowie się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką

Związek Joasi i Tomka zaczyna się powoli walić. Chodakowski nie chce mieć dziecka z ukochaną i ukrywa przed nią, że Agnieszka (Magdalena Walach) jest z nim w ciąży. W 1197 odcinku "M jak miłość" Tarnowski prosi córkę o rozmowę. A Joanna wspniałomyślnie zaprasza go na kolację do mieszkania Tomka. 

Podczas wspólnego wieczoru mały Wojtuś (Feliks Matecki) zadaje Tarnowskiemu serię niewygodnych pytań, bo chce wiedzieć dlaczego ojciec Joasi nigdy jej nie odwiedzał. W końcu Tarnowski przyznaje, że bał się, że Asia nie będzie chciała go znać.

Dzięki temu spotkaniu Joasi udaje się zbliżyć do ojca, który przed laty tak bardzo skrzydził ją i jej matkę. Pytanie tylko czy Tarnowski naprawdę się zmienił i nie jest już tym samym tyranem co kiedyś.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: