SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia przyłapie Andrzeja z kochanką i doniesie Marcie

M jak miłość. Marysia przyłapie Andrzeja z kochanką i doniesie Marcie

01.02.2016, godz. 07:45
M jak miłość. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W ''M jak miłość'' Andrzej (Krystian Wieczorek) długo nie ukryje swojego romansu przed żoną! W 1197 odcinku ''M jak miłość'' Budzyński odwiedzi Paulinę (Maria Szafirska) na Deszczowej, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyłapie go na gorącym uczynku. Rogowska od razu zadzwoni do siostry informując, że jej mąż spędza wieczór w towarzystwie młodej nauczycielki rysunku Ani (Weronika Wachowska). Załamana Marta (Dominika Ostałowska) podejmuje decyzję o rozwodzie!

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Budzyńskich z "M jak miłość" jest spisane na straty? Wkrótce Marta dojdzie do wniosku, że jedynym wyjściem z tej kryzysowej sytuacji jest rozwód!

Zobacz: M jak miłość. Paulina kochanką Andrzeja? Marta i Budzyński rozwiodą się przez Paulinę

W 1197 odcinku ''M jak miłość'' Budzyńska zacznie poważnie myśleć o rozstaniu z mężem. Andrzej znów ogląda się za młodszymi dziewczynami, a to dla Marty poważny argument za rozwodem... Jakby nie pamiętała, że sama dopiero co zakończyła bliską przyjaźń z archeologiem Janem (Igor Kujawski).

W każdym razie małżeństwo Budzyńskich od dawna wisi na włosku. Terapia nie przyniosła efektów, a prawnicy z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie oddalają. W dodatku Andrzej nawet nie ukrywa, że Paulina wpadła mu w oko!

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Ukochana Tomka nie będzie w ciąży

W 1197 odcinku ''M jak miłość'' Marta usłyszy rozmowę Andrzeja i Moniki (Anna Wendzikowska), w której Budzyński otwarcie przyzna się do bliskich stosunków z nauczycielką plastyki. Dla Marty to będzie wystarczający dowód zdrady.

Niedługo później Andrzej odwiedzi młodą nauczycielkę na Deszczowej i spędzi z nią cały wieczór. Zauważą go Piotrek (Marcin Mroczek) i Marysia, która będzie pomagała Zduńskim w opiece nad synem. Rogowska szybko chwyci za telefon i zadzwoni do siostry! Gdy Andrzej wróci do domu, nie obejdzie się bez awantury!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: