SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia nie będzie w ciąży. Tomek nie chce dziecka z Asią

M jak miłość. Joasia nie będzie w ciąży. Tomek nie chce dziecka z Asią

02.02.2016, godz. 20:49
M jak miłość odc. 1197. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1197. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" przeżywa dramat, bo jej ciąża okazała się tylko fałszywym alarmem. W 1197 odcinku ''M jak miłość'' Joanna wciąż będzie namawiać ukochanego na dziecko, ale on tym razem się nie zgodzi. Powód? Oczywiście Agnieszka (Magdalena Walach), która lada chwila urodzi mu córkę! Asia o niczym nie wie, ale jeśli prawda wyjdzie na jaw, to będzie dla niej prawdziwy cios.

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Asia przypuszczała, że jest w ciąży. Test ciążowy wyszedł pozytywnie, a ona była już cała w skowronkach. Niestety wizyta u lekarza rozwiała jej piękne marzenia o nowym członku rodziny. Okazało się, że to tylko fałszywy alarm.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maciusia

W międzyczasie Tomek dowiedział się, że Agnieszka lada moment urodzi mu córkę. Ta myśl spędza mu sen z powiek. Asia widzi, że coś niepokoi jej ukochanego, ale on nie mówi jej prawdy. Martwi się, że coś jest między nimi nie tak.

W 1197 odcinku ''M jak miłość'' Joanna postanawia więc kolejny raz namówić Chodakowskiego do starań o dziecko, ale tym razem policjant nic nie odpowiada.

- Ostatnio mnie unikasz. Siedzisz do późna w nocy. Dzisiaj zerwałeś się tak wcześnie, że nawet nie zauważyłam. Nie mamy w ogóle czasu dla siebie. Jeżeli wiesz o czym mówię... A zaraz wyjeżdżasz na trzy tygodnie. Ludzie jeżeli chcą mieć dziecko tu muszą czasem uprawiać seks...

Joasia nie chce jednak zmuszać ukochanego, żeby powiększyli rodzinę. - Wiem muszę być cierpliwa. Ale to jest takie trudne. Chyba zazdroszczę Agnieszce. Tak sobie myślę, że ma szczęście. Czemu nic nie mówisz? Jeżeli nie chcesz dziecko to powiedz...

Chodakowski wreszcie zabiera głos. - Czuję, ze wywierasz presję na mnie. W końcu ich rozmowę przerywa Wojtuś (Feliks Matecki). A Joasia zamyka się w łazience i płacze.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek wściekły na przyjaciół! Maryla i Marcin nie powiedzieli mu o ciąży Agnieszki

W 1197 odcinku ''M jak miłość'' policjant nie przejmuje się Joanną i jej zachciankami. Mężczyzna ma w głowie tylko myśl, że Agnieszka nosi pod sercem jego córkę. To teraz dla niego najważniejsze, a Asia... dowie się o wszystkim w swoim czasie.

Świadomy jednak tego, że nie może tak dłużej zwodzić Asi wyznaje jej, że nie chce dziecka. - Wiesz jak bardzo cię kocham, prawda? Zosia cię kocha, Wojtek... Jesteś wspaniałą osobą i zasługujesz na wszystko co w życiu najlepsze. Nie możemy teraz zdecydować się na dziecko...

Joasia chce wiedzieć dlaczego, ale Chodakowski wyjaśnia tylko tyle, że musi wszystko sobie poukładać. - Chodzi o sprawy zawodowe. Nie wiem ile to potrwa, rok dwa... To nie jest najlepszy czas, żeby zdecydować się na dziecko... Słowa Tomka ranią Joannę tak boleśnie, że nie jest w stanie sobie z nimi poradzić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: