SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur podrywa Marysię i ostrzega ją przed Bilskim

M jak miłość. Artur podrywa Marysię i ostrzega ją przed Bilskim

31.01.2016, godz. 08:30
M jak miłość odc. 1196. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1196. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" powinna obawiać się Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj). Artur (Robert Moskwa) wie, że nowy kochanek jego byłej żony to krętacz z kryminalną przeszłością, który posługuje się różnymi nazwiskami. W 1197 odcinku ''M jak miłość'' Rogowski próbuje ostrzec Marysię przed Bilskim, ale ona nie chce go słuchać. Czy Robert wyrządzi ukochanej Marysi? W napadach furii byłby do tego zdolny!

"M jak miłość" odcinek 1197 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Artur Rogowski robi co w jego mocy, żeby zniechęcić Marysię do związku z Robertem, ale jego wysiłki idą na marne. Maria nie chce słuchać byłego męża i gdy ten tylko zaczyna temat Bilskiego, ona kończy rozmowę.

W 1197 odcinku "M jak miłość" odwiedza ukochaną, by wręczyć jej prezent - kaktusa w doniczce i przy okazji zapytać o jej kochanka.

Zobacz: M jak miłość. Bilski odchodzi od Marysi, ale nie na zawsze

- Marysiu, do tej pory nawet nie było czasu, żeby porozmawiać o tym, co się wydarzyło gdy Basia do mnie zadzwoniła... - porusza niewygodny temat Artur kiedy odwiedza byłą żonę w przychodni.

- Nie chcę o tym rozmawiać - urywa Rogowska, która wyrzuciła Bilskiego z mieszkania po tym jak na nią nakrzyczał. I choć Robert przekonał ją, by dała mu jeszcze jedną szansę, Marysia nie wie co robić i czy ten związek ma jeszcze jakiś sens.

- Nie ufam temu człowiekowi - ciągnie Artur, który wynajął detektywa do śledzenia Roberta.
- Artur, ta rozmowa nie ma sensu. Mam mnóstwo pracy.
- Ten człowiek jest nieobliczalny. On nie panuje nad dobą. Uważaj na siebie - dodaje na pożegnanie Rogowski.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Tomek rozstaną się. Chodakowski odejdzie do Agnieszki, która urodzi mu córkę?

Czy Marysia w końcu przekona się, że związek z Bilskim nie ma przyszłości? Artur cały czas próbuje dać byłej żonie do zrozumienia, że wplątała się w poważne tarapaty godząc się na związek z prawie obcym mężczyzną, który ukrywa przed nią swoje mroczne oblicze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: