SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek podrzuca Jackowi narkotyki. Diler dopalaczy za kratkami - ZWIASTUN 1196 odcinka

M jak miłość. Piotrek podrzuca Jackowi narkotyki. Diler dopalaczy za kratkami - ZWIASTUN 1196 odcinka

01.02.2016, godz. 08:02
M jak miłość odc. 1196. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Jacek Barycki (Łukasz Pracki)
M jak miłość odc. 1196. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Jacek Barycki (Łukasz Pracki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tragedia Zduńskich w "M jak miłość"! Lenka (Marysia Głowacka) trafia do szpitala, a jej rodzicami targają nerwy. Gdy w 1196 odcinku ''M jak miłość'' Zduńscy dowiadują się, że ich córka zatruła się dopalaczami, Piotrek (Marcin Mroczek) nie zwleka i sam wymierza sprawiedliwość. Jedzie do Jacka Baryckiego (Łukasz Pracki) i spuszcza mu łomot! A to jeszcze nie wszystko, na co go stać. Później Piotrek na dobre pogrąża dilera i pakuje go za kratki. Podrzuca mu bowiem narkotyki - woreczek z amfetaminą.

"M jak miłość" odcinek 1196 - poniedziałek, 1.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Lenka w tragicznym stanie trafia do szpitala. Zduńscy znajdują córkę nieprzytomną w jej pokoju i szybko wzywają pomoc.

Zobacz: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Joanna nie będzie w ciąży z Tomkiem

Karetka przyjeżdża na Deszczową w mgnieniu oka, ale ta chwila dla Zduńskich trwa całą wieczność. Kinga i Piotrek pogrążeni w rozpaczy boją się o życie swojego dziecka.

W 1196 odcinku ''M jak miłość'' w szpitalu lekarze wciąż walczą o życie i zdrowie Lenki. Rodzice dziewczynki dowiadują się, że córeczka zatruła się dopalaczami. Wściekły Piotrek jedzie do sklepu Baryckiego i rzuca się na właściciela z pięściami!

Zduńskiego odciąga dopiero Paweł (Rafał Mroczek), który jedze za nim do sklepu – bojąc się, że brat posunie się za daleko i wpadnie w kłopoty. - Zwariowałeś? Nie, no... pogięło cię do reszty!? Chcesz wszystko spieprzyć?
- A co ty byś zrobił… gdyby chodziło o Basię?
- Załatwiłbym sukinsyna! Ale trzeba to zrobić z głową… Tak, żeby gnojek się nie wywinął!
- Miałem ochotę go zatłuc... Pierwszy raz w życiu czułem coś takiego...

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński wsadzi dilera Jacka do więzienia, a sam straci pracę!


Chwilę później Piotrek opowiada o ostatnich wydarzeniach Jankowi (Jacek Lenartowicz). Wspomina także o swojej wizycie na policji. - Powiedzieli mi, że to są tylko „przypuszczenia” i trudno będzie powiązać znalezione gdzieś przypadkiem dopalacze z konkretnym sklepem i osobą właściciela…

Wspólnik Kingi z "Bistro za rogiem" od razu zaciska pięści. - Twoja córka omal nie umarła od tej trucizny... Wszyscy wiedzą, że on tym handluje! Więc o co chodzi, do diabła?!Jakich jeszcze trzeba więcej dowodów, kiedy ledwo żywe dziecko leży na intensywnej terapii?!

Dopiero gdy emocje opadają Zduński zaczyna myśleć racjonalnie. Zdesperowany podejmuje nagle decyzję...
Wykrada z bistro komplet zapasowych kluczy do sklepu Jacka. Rozważa podrzucenie handlarzowi dopalaczami narkotyków, by handlarz dopalaczami w końcu trafił za kratki.

Taka zemsta przyniesie oczekiwany skutek. Wkrótce potem Jacek trafi do aresztu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: