SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek rozstaną się przez dziecko? Olek nie chce być ojcem

M jak miłość. Magda i Olek rozstaną się przez dziecko? Olek nie chce być ojcem

28.01.2016, godz. 14:14
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Małżeński kryzys w "M jak miłość"! Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) dopiero się pobrali, a już czekają ich ciężkie chwile. Sielanka w związku Chodakowskich nie potrwa długo. Zakochani zaczną się kłócić z powodu adopcji. W 1196 odcinku "M jak miłość" Magda będzie się zastanawiać nad adopcją 9-letniego Maćka (Franciszek Przanowski), ale Olek się nie zgodzi. Dlaczego mąż Magdy nie będzie chciał zostać ojcem Maciusia? Chodakowski nie jest jeszcze gotowy na bycie ojcem...

"M jak miłość" odcinek 1196 - poniedziałek, 1.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda i Olek z "M jak miłość" spieszyli się ze ślubem, bo obojgu zależało, by jak najszybciej zostać rodzicami i adoptować dziecko. Tuż po tym jak się pobrali ośrodek adopcyjny wystawił im pozytywną opinię. Chodakowscy skończyli już kursy dla małżonków, którzy chcą być rodzicami adopcyjnymi. I teraz czekają na dziecko.

Patrz: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Joanna nie będzie w ciąży z Tomkiem

Pojawienie się w ich życiu 9-letniego Maćka, któremu w 1192 odcinku "M jak miłość" umiera ojciec, uzmysławia Magdzie, że najbardziej na świecie pragnie mieć dziecko. Więź, która rodzi się między Madzią a Maciusiem jest tak silna, że zaczyna myśleć o adopcji właśnie tego chłopca.

- Magda chciałaby pomóc Maćkowi, chciałby go adoptować, ale Olek niekoniecznie jest gotowy na to, by od razu się angażować - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość" Anna Mucha.

Nowe "Kulisy M jak miłość" zapowiadają pierwszy kryzys u Chodakowskich, który jest spowodowany różnicą zdań w kwestii adopcji. I wcale nie chodzi o to, że Olek wolałby mieć swoje dziecko tylko o to, że jest zazdrosny o Magdę.

Od ich ślubu minęło zaledwie kilka miesięcy i Chodakowski pragnie nacieszyć się żoną, pospędzać z nią trochę czasu, a nie koniecznie skupiać się tylko na dziecku. A to sprawia przykrość Magdzie.

W 1196 odcinku "M jak miłość" młodzi małżonkowie zaczynają się kłócić. Madzia zbiera kolejne dokumenty, wypełnia ankiety, ale zauważa, że mężowi jakoś przestało na tym zależeć.

- Olek? Odpowiesz mi szczerze na jedno pytanie? Czy ty… zmieniłeś zdanie w sprawie adopcji? Nie wiem, dopadły cię… jakieś wątpliwości?

A Olek zdobywa się w końcu na odwagę i wyznaje: - Uświadomiłem sobie, jak bardzo... zmieni się nasze życie. Nieodwracalnie. Widzę, jak Marcin się z tym zmaga i tak, przestraszyłem się, że zbyt szybko skończy się to, co mamy teraz.

- Czyli co? Wolny czas, brak kłopotów?
- To też. Ale przede wszystkim chodzi mi o to, że jestem... Mam nadzieję, że jesteśmy w najszczęśliwszym okresie życia. I chciałbym się tym nacieszyć, nacieszyć się tobą. Jak najdłużej…

- I boisz się, że... dziecko to popsuje?
- Chcę tego dziecka, ale na razie… Myślę, że nie powinniśmy się za bardzo śpieszyć. Przecież mamy jeszcze tyle czasu, jesteśmy młodzi - wyjaśnia ukochanej.

Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość" wyjaśniało niedawno zachowanie swojej bohaterki.

- Nie można brać dziecka z ulicy, z łapanki. Choć rozumiem Magdę, która znajduje w sobie pokłady empatii i miłości, los Maćka nie jest jej obojętny. Jeżeli Olek zrobi to wbrew sobie to żadne z nich nie będzie szczęśliwe - ani Maciek, ani Olek, ani Magda - wyjaśniła aktorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Paulina kochanką Andrzeja! Marta i Budzyński rozwiodą się przez Paulinę


Sytuacja Maćka jest tragiczna, bo po śmierci ojca został na świecie zupełnie sam. 9-latek trafia do pogotowia opiekuńczego gdzie Magda będzie go odwiedzać. Ale ponieważ procedury wymagają, by do adopcji odpowiednio się przygotować, to upłynie sporo czasu nim Magda i Olek będą mogli być brani pod uwagę jako nowi rodzice Maćka. O ile oczywiście Chodakowski zmieni zdanie.

- Olek ma wątpliwości czy podoła zadaniu pokochania Maćka i spowodowania, żeby Maciek pokochał jego. To jest duże wyzwanie. Szczególnie u dziecka, które ma swoje doświadczenia, osobowość, jest ukształtowanym człowiekiem - wyznał Maurycy Popiel w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: