SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek będą mieli syna. Adoptują Maciusia po śmierci jego ojca

M jak miłość. Magda i Olek będą mieli syna. Adoptują Maciusia po śmierci jego ojca

31.12.2015, godz. 17:51
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mały Maciek (Franek Przanowski) z "M jak miłość" będzie synem Chodakowskich! Chłopiec zamieszka z Magdą (Anna Mucha) i Olkiem (Maurycy Popiel). W 1192 odcinku ''M jak miłość'' ojciec Maciusia umrze na serce. Świeżo upieczeni małżonkowie przygarną go do siebie. Ale sprawa adopcji nie jest taka prosta, bo przecież to nie oni decydują, tylko ośrodek adopcyjny. W 1196 odcinku ''M jak miłość'' Maciuś ucieknie z sierocińca, żeby być z Madzią i Olkiem.

"M jak miłość" odcinek 1196 - poniedziałek, 1.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1192 odcinku ''M jak miłość'' Romanowski (Robert Wabich) kolejny raz ma poważne kłopoty z sercem. Ojciec Maćka prosi Kingę (Katarzyna Cichopek), by zaopiekowała się jej synem. Maciuś ostatecznie jednak zostaje na noc u Magdy i Olka.

Zobacz: M jak miłość. Darek wraca, by odzyskać Natalkę! Ojciec Hani znów w Grabinie

Niestety... Wieczorem ze szpitala przychodzi tragiczna wiadomość. Ojciec Maćka umiera. Chłopiec zostaje sierotą i choć Magda i Olek z chęcią przygarnęliby go do siebie, prawo wymaga, by Maciek trafił do ośrodka opiekuńczego.

Chodakowski nie pozostają obojętni i odwiedzają chłopca. Dają mu nawet w prezencie komórkę, żeby mógł się z nimi zawsze skontaktować.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia zerwie z Bilskim i wyrzuci kochanka z mieszkania

W 1196 odcinku ''M jak miłość'' po spotkaniu z Maciusiem, Magda i Olek jadą do ośrodka adopcyjnego w Łodzi, gdzie czeka na nich test na rodziców adopcyjnych.

W tym czasie chłopiec, który marzy o tym, by Chodakowscy zostali jego opiekunami, ucieka z ośrodka. Wieczorem Magda i Olek znajdują Maciusia pod swoim blokiem. Czy to wystarczy, żeby syn Romanowskiego został z nimi na stałe?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: