SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lenka po dopalaczach bliska śmierci. Serce Lenki przestanie bić - ZWIASTUN 1196 odcinka

M jak miłość. Lenka po dopalaczach bliska śmierci. Serce Lenki przestanie bić - ZWIASTUN 1196 odcinka

27.01.2016, godz. 08:50
M jak miłość odc. 1196. Lenka Zduńska (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1196. Lenka Zduńska (Marysia Głowacka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Lenka (Marysia Głowacka) z "M jak miłość" umrze? Co będzie z Lenką po tym jak połknęła dopalacze i trafiła do szpitala? W 1196 odcinku ''M jak miłość'' Kinga (Katarzyna Cichopek) przeżyje dramat, gdy serce jej córki przestanie bić! W tym czasie Piotrek (Marcin Mroczek) będzie planował zemstę i postara się wsadzić Jacka (Łukasz Pracki) do więzienia! Na szczęście lekarze uratują dziewczynkę! Pomoże im w tym Zduński, który przywiezie do szpitala ''tajemniczą tabletkę'', którą zatruła się jego córka. Co z Lenką w kolejnych odcinkach ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1196 - poniedziałek, 1.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga, wspierana przez Marię (Małgorzata Pieńkowska), spędzi w szpitalu całą noc. Będzie świadkiem, jak serce jej córki przestanie na chwilę bić… I mało nie oszaleje z niepewności i rozpaczy.

- Nie wiem, co się stało, moje dziecko leży nieprzytomne… A ja w ogóle nie wiem, co się stało!

Zobacz: M jak miłość. Poród Agnieszki. Oto córka Agnieszki i Tomka

Piotrek wróci za to na Deszczową i przeszuka cały dom - szukając substancji, którą mała mogła się zatruć... I w końcu znajdzie w jej pokoju dopalacze. Zdenerwowany, Zduński od razu wróci do szpitala, odda próbkę lekarzom – i przekaże złe wiadomości żonie.

- Oliwka powiedziała, że Lenka znalazła te… dropsy gdzieś obok „pracy mamy”, na śmietniku, w wyrzuconym kartonie. Wzięła je, bo myślała, że to cukierki...
- Jaki koszmar… Boże, Piotrek, ten człowiek omal nie zabił naszego dziecka! - przerazi się Kinga, która nie opuści córeczki nawet na krok.

Przeczytaj: M jak miłość. Lena nie umrze po zatruciu dopalaczami, ale będzie miała uszkodzoną wątrobę

Potem Piotrek pojedzie do Baryckiego (Łukasz Pracki)… i rzuci się na handlarza z pięściami! Zduńskiego odciągnie dopiero Paweł (Rafał Mroczek), który przyjedzie za nim do sklepu – bojąc się, że brat posunie się za daleko i wpadnie w kłopoty.

Tymczasem Kinga – wspierana przez rodzinę i Magdę (Anna Mucha) - cały czas będzie czuwać w szpitalu... Z każdą chwilą coraz bardziej załamana.

- To moja wina, wszystko przeze mnie… Boże, zamiast zająć się dzieckiem… Nie dopilnowałam jej… Rozumiesz? A teraz moja córeczka leży tam… nieprzytomna... A ja nie wiem, co będzie, nie wiem, co się stanie…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: