SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga obwinia się o wypadek Lenki. To przez nią córka wzięła dopalacze? - ZWIASTUN 1196 odcinka

M jak miłość. Kinga obwinia się o wypadek Lenki. To przez nią córka wzięła dopalacze? - ZWIASTUN 1196 odcinka

31.01.2016, godz. 22:28
M jak miłość odc. 1196. Lenka Zduńska (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1196. Lenka Zduńska (Marysia Głowacka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Strach o życie Lenki (Marysia Głowacka) z "M jak miłość" doprowadza Zduńskich na skraj załamania psychicznego! W 1196 odcinku "M jak miłość" nieprzytomna Lenka, po zażyciu dopalaczy,trafia do szpiatala i jej bliska śmierci. Kinga (Katarzyna Cichopek), wspierana przez Marysię (Małgorzata Pieńkowska), spędza przy córce całą noc. A kiedy rano zjawia się u niej Magda (Anna Mucha), zrozpaczona Zduńska obwinia siebie o to co się stało z Lenką. Zarzuca sobie, że doszło do tego nieszczęścia, bo nie dopilnowała córki.

"M jak miłość" odcinek 1196 - poniedziałek, 1.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Lenką z "M jak miłość"? Po przewiezieniu do szpitala nieprzytomna córka Kingi i Piotrka jest w krytycznym stanie.

W 1196 odcinku "M jak miłość" dochodzi nawet do zatrzymania akcji serca. Zduńska jest pogrążona w kompletnej rozpaczy. Zawsze to ona trzeźwo myśli i ogarnia rodzinę i domowe sytuacje, ale teraz to Piotrek zarządza wszystkim. Zbiera się w sobie i przyjeżdża do domu, by odnaleźć powód, dla którego Lenka znajduje się w takim stanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Lena nie umrze, ale dopalacze zniszczą jej wątrobę

W tym czasie z Kingą w szpitalu zostaje Marysia. Z każdą chwilą coraz bardziej załamana Zduńska jest bliska histerii kiedy serce Lenki na moment się zatrzymuje. - Nie wiem, co się stało, moje dziecko leży nieprzytomne… A ja w ogóle nie wiem, co się stało! - wyznaje teściowej ze łzami w oczach.

Po kilku godzinach Piotrek zjawia się w szpitalu z dopalaczami, które odnalazł w pokoju córki. Kinga jest w szoku: - Jezus Maria. On nam prawie dziecko! Piotrek tylko nie rób nic głupiego.
- Spokojnie, jadę na policję - odpowiada żonie Zduński, który z trudem panuje nad gniewem.

Patrz: M jak miłość. Natalka prześpi się z Frankiem

Tymczasem Kinga, wspierana przez rodzinę i Magdę (Anna Mucha), cały czas czuwa przy córce... Po przyjedzie Madzi kolejny raz się załamuje i zaczyna się obwiniać o to, co się stało z Lenką.

- To moja wina, wszystko przeze mnie… Boże, zamiast zająć się dzieckiem… Nie dopilnowałam jej… Rozumiesz? A teraz moja córeczka leży tam… nieprzytomna... A ja nie wiem, co teraz będzie, nie wiem, co się stanie…

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość" ujawnili, że przed rodzinę Zduńskich czekają naprawdę trudne chwile.

- Nigdy jeszcze nie byliśmy postawieni w takiej sytuacji. To będzie dla nas sprawdzian! Zarówno rodzicielski jak i małżeński. Co zawiodło? Nie wiemy czy my, czy wymiar sprawiedliwości czy policja. W każdym razie ktoś zawiódł, bo Lenka jest w naprawdę ciężkim stanie i sytuacja jest bardzo trudna - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" serialowy Piotrek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: