SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski wyprowadza się od Marysi - ZWIASTUN

M jak miłość. Bilski wyprowadza się od Marysi - ZWIASTUN

01.02.2016, godz. 18:29
M jak miłość odc. 1196. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1196. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Sprytny Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" jest gotów na wszystko, byle tylko nie stracić Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Po ostatniej kłótni z ukochaną przechodzi samego siebie, żeby ją przekonać, by dała mu jeszcze jedną szansę i wyrzucała go z mieszkania. W 1196 odcinku "M jak miłość" po agresji Bilskiego nie ma już śladu. Kochanek Marysi przybiera maskę cierpiącego faceta i błaga o litość. A naiwna Maria zgadza się jeszcze z nim porozmawiać kiedy opadną nieco emocje.

"M jak miłość" odcinek 1196 - poniedziałek, 1.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Marysi i Bilskiego z "M jak miłość" znalazł się na zakręcie. Po wybuchu gniewu Roberta wydawało się, że Rogowska raz na zawsze pozbędzie się niezrównoważonego psychicznie kochanka. Kazała mu przecież wyprowadzić się ze swojego mieszkania.

Nie zamierza bowiem tolerować jego napadów agresji, zazdrości i tego, że Robert chce ją kontrolować. Ale Bilski tak łatwo się nie poddaje. W 1196 odcinku "M jak miłość" prawie na kolanach błaga Marysię o drugą szansę.

Przeczytaj: M jak miłość. Lenka po dopalaczach bliska śmierci. Serce Lenki przestanie bić

Po wyjściu Artura zostaje jeszcze u Marysi i wyjaśnia jej dlaczego tak go poniosło.

- Nie podejmuj takich decyzji w emocjach... Jesteś na mnie zła i masz prawo, przesadziłem! Nie powinienem kontaktować się z wydawnictwem w twoim imieniu i ingerować w twoje decyzje… Źle zrobiłem i bardzo cię za to przepraszam! Ale zrozum, to wszystko dlatego, że jesteś mi bliska i chcę cię chronić. Internet roi się od frustratów, nie masz pojęcia jakie to jest groźne… Naprawdę próbowałem cię chronić – może głupio, naiwnie... Ale nie przekreślaj mnie tak od razu, daj mu szansę...

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

W głosie Bilskiego pojawia się napięcie. Ale Maria kręci tylko głową: - Jestem bardzo zmęczona... Powinieneś już iść.

Rogowska doskonale pamięta, jak Bilski zachował się podczas kłótni. Przecież niewiele brakowało a przecież by ją uderzył. Robert tym razem panuje nad emocjami i jest gotów na wszystko, by na nowo zdobyć jej zaufanie.

W końcu jednak pakuje swoje rzeczy i z walizką w ręku staje w drzwiach.  - Boję się, że jeśli teraz stąd wyjdę i jeśli rozstaniemy się w taki sposób… to już się nie zejdziemy. Wiesz co,  nie wyprowadzę się, ale zniknę, wyjadę na kilka dni… A jak wrócę, to spokojnie sobie to omówimy...

- Zgoda... A gdzie ty się podziejesz? - Marysia wspaniałomyślnie daje Bilskiemu nadzieję.
- To znaczy, że nie jest ci to obojętne. To zawsze coś. Proszę cię, nie skreślaj mnie. Daj mi szansę...

Krzyki, agresja, mroczne tajemnice z przeszłości i kłamstwa... Bilski ma wiele do ukrycia, a Marysia jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wcale go nie zna. Czy będzie tak głupia i zostanie z Robertem, który ją i Basię może narazić na niebezpieczeństwo?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: