SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mroczna przeszłość Bilskiego zagraża Marysi i Basi

M jak miłość. Mroczna przeszłość Bilskiego zagraża Marysi i Basi

09.01.2016, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

O tym, że Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" coś ukrywa i ma jakieś tajemnice przed Marysią (Małgorzata Pieńkowska) wiadomo było od dawna. Jednak dopiero w 1195 odcinku "M jak miłość" prawda o Bilskim wychodzi na światło dzienne. To Artur Rogowski (Robert Moskwa) odkrywa, że kochanek Marysi ma za sobą mroczną, kryminalną przeszłość. I niestety przez Bilskiego życie Marysi i Basi (Maja Wudkiewicz) jest w niebezpieczeństwie.

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To Basia Rogowska z "M jak miłość" jako pierwsza zorientowała się, że kochanek Marysi nie jest takim miłym, uprzejmym panem jak się wydawało na początku.

Córka Marysi i Artura stała się pierwszą ofiarą Bilskiego, który pokazał przy niej swoją prawdziwą twarz. Krzyczał na dziewczynkę, która ośmieliła się bawić się jego notesem zawierającym bardzo cenne informacje. Dopiero kiedy poskarżyła się ojcu na Bilskiego, Artur wkroczył do akcji. Wynajął prywatnego detektywa, który ma mu pomóc odkryć przeszłość Roberta.

Patrz: M jak miłość. Tomek okłamuje Joasię, bo chce wychować dziecko z Agnieszką

Tajemnice Bilskiego zaczynają wychodzią na jaw już w 1195 odcinku "M jak miłość". Wtedy właśnie między Marysią a Robertem dochodzi do awantury, podczas której Bilski pokazuje ukochanej swoje prawdziwe oblicze.

Rozczarowana Rogowska może liczyć na Artura. Były mąż Marysi zdobywa informacje świadczące na niekorzyść rywala. Okazuje się, że Robert w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami.

Podczas wspólnego spaceru kochanków jakiś mężczyzna rozpoznaje Bilskiego jako... Irka Wrońskiego! Robert szybko wyjaśnia Marii, że to nieporozumienie, lecz ona zaczyna dostrzegać więcej niepokojących zachowań Bilskiego.

Przeczytaj: M jak miłość. Lenka umrze po zatruciu dopalaczami? Co będzie z córką Kingi i Piotrka?

- Złej fikcji nie da się długo utrzymać. Jeśli przeżyło się życie tak, że zostawiło się zgliszcza, skrzywdziło się ludzi, to nie da się przejść dalej bez konsekwencji. To zawsze wróci. W przypadku Bilskiego jest za dużo tajemnic i niejasności. Bilski jest w bardzo podłej sytuacji. Poruszał się w dość ciemnych rewirach - powiedział o swoim bohaterze Zbigniew Stryj w "Kulisach serialu M jak miłość".


Po awanturze z kochankiem Marysia wyrzuca go ze swojego mieszkania, ale na tym nie koniec.

- Bilski nie jest przegrany do końca. Gdyby był przegrany, to by się spakował i zniknął. Miłość do Marysi jest zbyt silna. Nie wywiesił białej flagi i jeszcze długo nie wywiesi - zastrzegł Zbigniew Stryj.

Oczywiście Artur będzie starał się walczyć o Marysię. Ma po swojej strony synów Marysi i paru człónków rodziny, którzy chcieliby pogodzić Rogowskich. To doda Rogowskiemu sił.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: