SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia wyrzuca Bilskiego z mieszkania

M jak miłość. Marysia wyrzuca Bilskiego z mieszkania

22.01.2016, godz. 08:03
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" przejrzy na oczy i przekona, że może liczyć tylko na Artura (Rober Moskwa). Robert Bilski (Zbigniew Stryj) okaże się oszustem i w dodatku zrujnuje jej karierę zrywając jej umowę z wydawnictwem! Marysia będzie w szoku! W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Rogowska wyrzuci kochanka z domu i spotka się z byłym mężem, który oczywiście wyciągnie do niej pomocną dłoń. Marysia wróci do Artura w kolejnych odcinkach ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia Rogowska liczyła na to, że jej związek z Robertem Bilskim to coś poważnego, ale on celowo ukrywał przed nią swoją prawdziwą tożsamość.

Zobacz: M jak miłość. Darek wraca, by odzyskać Natalkę! Ojciec Hani znów w Grabinie

Do tej pory wszystko było w porządku. Dopiero w 1195 odcinku ''M jak miłość'' między kochankami dojdzie do awantury, podczas której Bilski pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Pójdzie o to, że w Bilski w imieniu Marii, zadzwoni do wydawnictwa i zerwie umowę na książkę. Rogowska zażąda wyjaśnień od kochanka.

- Jakim prawem zadzwoniłeś do wydawnictwa w moim imieniu i zerwałeś z nimi rozmowy?
- Chciałem cię uchronić przed popełnieniem błędu. Powinnaś dbać o swoją prywatność. Już samo pisanie tego bloga było nierozsądne. A wydawanie książki o naszym życiu pod prawdziwym nazwiskiem...

Marysia nie pozwoli sobą sterować. - To moje życie, moje nazwisko i moja decyzja!
- Nie Marysiu, to jest nasze wspólne życie i decyzja powinna być podjęta wspólnie! Mówiłem ci, tylko nie chciałaś mnie słuchać - Robert zacznie podnosić głos na ukochaną.

- Chcesz mnie kontrolować?  Rzeczywiście Artur miał rację, ostrzegał mnie.
- Artur! Gdyby nie twój były mąż nie mielibyśmy problemów
- Bardzo cię proszę nie podnoś głosu
- A ty mi nie mów co mam robić! - krzycznie Bilski i omal nie uderzy Marysi.

W tym momencie dla Rogowskiej stanie się jasne, że to już koniec jej romansu. Kiedy emocje nieco opadną powie Robertowi, że nie chce dalej z nim być.
- Może powinniśmy sobie zrobić przerwę przynajmniej na jakiś czas. Myślę, że nie powinniśmy nadal razem ze sobą mieszkać...
- To znaczy, że mam się wyprowadzić?
- Tak...

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Iza w łóżku. Pierwsza noc Marcina z nową ukochaną


Ale Bilski nie przyjmie tego do wiadomości. - Nie, nie wyprowadzę się! Ze względu na ciebie, na Basię. Jesteście moją rodziną, a rodziny się nie opuszcza w ten sposób. Nie skończyliśmy rozmowy - powie w pewnej chwili i mocno złapie Marysię za rękę.

- Puść mnie, bo to boli!
- Marysiu też mnie boli to jak mnie traktujesz, jak ze mną rozmawiasz... - w oczach Bilskiego pojawi się gniew jakiego nigdy wcześniej nie było. Świadkiem tej sceny będzie mała Basia, która od razu wezwie na pomoc Artura.

To właśnie Rogowski uratuje byłą żonę przed furiatem. Bardzo szybko przyjedzie do niej, by się upewnić, czy wszystko w porządku. - Nie, nic nie jest w porządku. Mam do ciebie prośbę, żebyś nie wtrącał się w nasze sprawy. Zadzwonię do ciebie wieczorem. Robert do ciebie też mam prośbę - mógłbyś się wyprowadzić jeszcze dzisiaj...

Rozczarowana Rogowska będzie mogła liczyć na Artura. Były mąż Marysi zdobędzie informacje od wynajętego detektywa świadczące na niekorzyść rywala. Okaże się, że Bilski w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami!

Wszystko zacznie układać się w spójną całość. Marysia zrozumie, dlaczego na spacerze jakiś mężczyzna rozpoznał Bilskiego jako... Irka Wrońskiego! Robert bronił się twierdząc, że to duże nieporozumienie, ale detektyw odkryje jego prawdziwą tożsamość!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: