SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia wypędzi Bilskiego. Kochanek Marysi ukrywa prawdziwą tożsamość

M jak miłość. Marysia wypędzi Bilskiego. Kochanek Marysi ukrywa prawdziwą tożsamość

31.12.2015, godz. 07:49
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W serialu "M jak miłość" miarka się przebrała. Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) popełniła duży błąd wpuszczając Roberta (Zbigniew Stryj) do swojego serca. Bilski, z którym związała się po rozwodzie z Arturem (Robert Moskwa) wszedł z butami w jej życie i zaczął wszystkim dyrygować. Rogowska w końcu otworzy oczy i w 1195 odcinku ''M jak miłość'' wyrzuci go też z domu! Wyjdzie bowiem na jaw kim naprawę jest Bilski. Bo Robert ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.

"M jak miłość" odcinek 1193 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Marysia Rogowska w końcu przejrzy na oczy. W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Robert Bilski zacznie się panoszyć, a ona nie będzie tego tolerować.

Zobacz: M jak miłość. Darek wraca, by odzyskać Natalkę! Ojciec Hani znów w Grabinie

Najpierw jednak zdziwi ją jedna rzecz. Na wspólnym spacerze mężczyzna rozpozna Bilskiego jako... Irka Wrońskiego! Robert szybko dojdzie do wniosku, że to duże nieporozumienie, ale Marysia nie będzie tego taka pewna. Jej stosunki z ukochanym staną się napięte.

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Artur, który wynajął detektywa powie Zduńskiemu, że nowy kochanek Marysi na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie zmieniał tożsamość i posługiwał się różnymi nazwiskami! Piotrek (Marcin Mroczek) postanowi poważnie porozmawiać z matką, ale odetchnie z ulgą, gdy przekona się, że ona wcale nie kocha Roberta.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka sama powie Tomkowi prawdę o dziecku!

Tymczasem Bilski chwyci za telefon i zadzwoni do wydawnictwa, żeby w imieniu Marii zerwać umowę na książkę. Rogowska wpadnie w szał i po powrocie do domu zażąda wyjaśnień od kochanka. To co robi Bilski będzie dla niej niedopuszczalne. Matka Basi wypędzi z domu szaleńca i oszusta!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: