SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia nie kocha Bilskiego

M jak miłość. Marysia nie kocha Bilskiego

21.01.2016, godz. 15:31
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia (Małgorzata Rogowska) z ''M jak miłość'' nie kocha Roberta (Zbigniew Stryj)! To tylko pocieszyciel, którego nie traktuje poważnie. Rogowska nawet nie pyta o jego prawdziwą pracę i nie chce wiedzieć, czym zajmuje się jej kochanek. Robert to wykorzystuje, żeby prowadzić na boku ciemne interesy? W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Marysia w szczerej rozmowie z synem mówi, co czuje do Bilskiego, a Piotrek (Marcin Mroczek) ją ostrzega!

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Piotrek Zduński idzie z mamą na spacer i wypytuje ją o sercowe sprawy. Maria jest trochę skrępowana i nie chce rozmawiać z dzieckiem o swoich uczuciach. Piotrek przypomina jednak, że jest mężem i ojcem i zna się na ''tych'' sprawach.

Zobacz: M jak miłość. Kim jest Bilski? Artur i Piotrek na tropie kryminalnej przeszłości Bilskiego

W końcu Marysia otwiera się i opowiada Piotrkowi o tym, co łączy ją z Bilskim. Robert tak na prawdę jest tylko wybitnym pocieszycielem. Rogowska nie darzy go szczególnym uczuciem.

-Pojawił się Robert i uświadomił mi, że świat się nie kończy. Akceptował mnie, adorował, a to dla porzucony kobiety jak balsam dla duszy - powie Marysia, która po rozstaniu z Arturem była załamana.
-Nie mówisz nic o miłości mamo - zauważy Piotrek. 
-No chyba jakaś jest... - powie niechętnie Marysia i za chwile zorientuje się, że to nie zabrzmiało zbyt dobrze.

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski w furii! Kochanek uderzy Marysię?

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Piotrek zacznie szperać w przeszłości Bilskiego, żeby lepiej poznać kochanka swojej matki. W tym czasie Robert urządzi Rogowskiej kolejną awanturę...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: