SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin pożałuje seksu z Izą, bo wciąż kocha Kasię

M jak miłość. Marcin pożałuje seksu z Izą, bo wciąż kocha Kasię

11.01.2016, godz. 07:33
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" zapomni o Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i spędzi noc z inną kobietą. Jego wybranką będzie oczywiście Iza (Adriana Kalska), która już jakiś czas temu wpadła mu w oko! Niestety... Chodakowski szybko tego pożałuje. W 1195 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie miał wyrzuty sumienia, że zdradził zmarłą Kasię i zacznie unikać kuratorki. A Iza okłamie go, by się do niego zbliżyć...

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40

Romans Marcina i Izy z "M jak miłość" dopiero się rozkręca. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' w styczniu 2016 zakochani wylądują w łóżku, ale czy ta noc będzie początkiem związku?

Zobacz: M jak miłość. Iza uratuje Szymkowi życie!

Między nimi iskrzy od dłuższego czasu. W końcu Marcin zapomni o Kasi i pierwszy raz od jej śmierci prześpi się z inną kobietą...

Szybko jednak tego pożałuje. Gdy tylko Iza wyjdzie z jego mieszkania, a on znów zostanie sam z synem, przypomni sobie o Kasi. Chodakowski poczuje się tak, jakby zdradził ukochaną.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin w łóżku! Romans Chodakowskiego nabiera rumieńców

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowski zacznie unikać kuratorki, bo będzie miał wyrzuty sumienia po wspólnie spędzonej nocy.

Na szczęście Lewińska będzie wyrozumiała i małymi krokami przekona do siebie Chodakowskiego, który w końcu na dobre wpuści ją do swojego prywatnego życia. Iza już podbiła serce Szymka (Staś Szczypiński) i teraz przyszła pora na Marcina.

W pewnym momencie posunie się do niewinnego kłamstwa - oszuka go, że jej mieszkanie zostało zalane - tak, by mogła się do wprowadzić do Chodakowskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: