SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin oskarżony o pobicie dilera Jacka

M jak miłość. Marcin oskarżony o pobicie dilera Jacka

26.01.2016, godz. 20:35
M jak miłość odcinek 1195. Jacek (Łukasz Pracki), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1195. Jacek (Łukasz Pracki), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) z "M jak miłość" ratują Kingę Zduńską (Katarzyna Cichopek) przed Jackiem (Łukasz Pracki), ale stracie z dilerem dopalaczy może ich słono kosztować! W 1195 odcinki ''M jak miłość'' przyjaciele pakują się w kłopoty. A przy okazji sprowadzają policję do "Bistro za rogiem". Kinga Zduńska wciąż ma na pieńku z dilerem, a dodatkowe oskarżenia mogą ją tylko jeszcze bardziej pogrążyć.

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Janek (Jacek Lenartowicz) odciął prąd Jackowi, a ten przyszedł do Kingi z pretensjami. Jego ton nie spodobał się Marcinowi, który rzucił się na rywala, a do niego dołączył Andrzejek.

Zobacz: M jak miłość. Atak na Kingę. Marcin i Andrzejek bronią jej przed dilerem Jackiem

Jacek poważnie się wystraszył, gdy dwóch silnych facetów wyskoczyło do niego z pięściami. Wychodząc z bistro diler zagroził, że tak tego nie zostawi. Jeszcze w 1195 odcinku ''M jak miłość'' mężczyzna pójdzie do lekarza, a Kingę odwiedzą policjanci.

-Dostaliśmy zgłoszenie od pani sąsiada. Podobno odłączyliście mu prąd, a gdy przeszedł wyjaśnić sprawę to jacyś pani znajomi go poturbowali. Tak między nami, możecie mieć państwowe problemy
-My? Przecież znają panowie tę sprawę.
-Pani sąsiad zrobił obdukcję i dostał dokument potwierdzający, że do obrażeń mogło dość w opisywanych przez niego okolicznościach - powie funkcjonariusz.

Przeczytaj: M jak miłość. Lenka nieprzytomna po zażyciu dopalaczy! Co będzie z córką Kingi i Piotrka?

Zduńska będzie załamana. Nie dość, że boi się niechcianego sąsiada, to jeszcze może mieć przez niego poważne kłopoty z prawem. Marcin i Andrzejek tylko zaognili ten konflikt.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: