SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin nie powie Aleksandrze o zdradzie Grzegorza

M jak miłość. Marcin nie powie Aleksandrze o zdradzie Grzegorza

19.01.2016, godz. 20:11
M jak miłość odc. 1198. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość odc. 1198. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) nie chce niszczyć małżeństwa rodziców, więc nie mówi Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) o zdradzie Grzegorza (Wojciech Majchrzak). W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowski orientuje się jednak, że ojciec nie zerwał kontaktu z Emilką (Dorota Chwedorowicz) i nadal okłamuje matkę. Chłopak postanowi umówić się z nim na rozmowę, ale w nowych odcinkach ''M jak miłość'' Grzegorz będzie go unikał!

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40

W ''M jak miłość'' Marcin przyłapał ojca na igraszkach z opiekunką Szymka i rozkazał mu natychmiast zerwać z nią kontakt. Wygląda jednak na to, że Grzegorz nie zamierza posłuchać syna. Zaraz po kłótni z Marcinem wybiegł z jego mieszkania za młodą blondynką i do tej pory nie zerwał z nią kontaktu.

Zobacz: M jak miłość. Darek odbierze Natalce córkę Hanię? Okłamie ją, że jest bezpłodny

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Aleksandra, która nie zna prawdziwych powodów odejścia Emilki, oznajmia Marcinowi, że właśnie znalazła nową opiekunkę. Chodakowski jest wściekły na ojca i próbuje z nim porozmawiać. On jednak unika konfrontacji.

- Marcin jest bardzo butny w stosunku do ojca. To dlatego, że wie jak to jest być zranionym. Ten konflikt będzie narastał do momentu kiedy ojciec nie zerwie tego romansu. Jak to Marcin w takich sytuacjach działa bardzo impulsywnie.Zrywa wszelkie kontakty z ojcem, a przede wszystkim zrywa z nim współpracę i postanawia znaleźć coś swojego - ujawnia Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przyłapie Grzegorza z kochanką i zerwie z nim kontakty

W końcu Aleksandra i tak o wszystkim się dowie. Z bólem serca zostawi męża i zamieszka z synem. Wkrótce potem o rozstaniu rodziców dowiaduje się również Olek (Maurycy Popiel). On także oferuje mamie swoją pomoc.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: