SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Diler Jacek atakuje Kingę. Marcin i Andrzejek rzucają sią na Jacka

M jak miłość. Diler Jacek atakuje Kingę. Marcin i Andrzejek rzucają sią na Jacka

25.01.2016, godz. 21:10
M jak miłość odcinek 1195. Jacek (Łukasz Pracki), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1195. Jacek (Łukasz Pracki), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Chwile grozy w "M jak miłość"! Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) nie może się czuć bezpiecznie odkąd wie, że jej sąsiadem jest diler dopalaczy, Jacek Barycki (Łuksz Pracki). Niebezpieczny typek, który nadal prowadzi nielegalny biznes obok "Bistro za rogiem" w 1195 odcinku "M jak miłość" atakuje Kingę w jej lokalu. Na szczęście z pomocą Zduńskiej ruszają Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński).

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wojna Zduńskich z "M jak miłość" z dilerem dopalaczy wkracza w decydującą fazę. Piotrek (Marcin Mroczek) próbuje przekonać do zeznań w sądzie brata chłopaka, który po zatruciu zabójczymi substancjami trafił do szpitala.

Przeczytaj: M jak miłość. Lenka nieprzytomna po zażyciu dopalaczy! Co będzie z córką Kingi i Piotrka?

Ale w 1195 odcinku "M jak miłość" okazuje się, że jedyny świadek odmawia składania zeznań, bo został zastraszony przez Jacka. Wobec takiego obrotu spraw Janek (Jacek Lenartowicz) decyduje się wprowadzić w życie bardziej radykalne metody i odcina Baryckiemu prąd.

Wściekły sprzedawca dopalaczy wyżywa się na Kindze. Atakuje Zduńską w "Bistro za rogiem" na oczach wielu klientów.  - Tym razem przegiełaś! Lekceważysz mnie czy masz mnie za idotę? Diler wpada w taką furię, że już wyciąga rękę, uderzyć Kingę. - Nie wiem o czym mówisz... - próbuje go uspokoić Zduńska.

- Nie wiesz? Kto odłączył prąd?! - Jackowi puszczają nerwy, a Kinga drży ze strachu, że sąsiad w końcu zrobi jej krzywdę.

Ale obronie przyjaciółki od razu stają Marcin z Andrzejkiem, którzy rzucają się na dilera dopalaczy. Umieśniony bokser spuszcza mu solidny łomot i ma ochotę na więcej, lecz Chodakowski go powstrzymuje. - Andrzejek nie robimy zadymy - prosi przyjaciela.

Z kolei Jacek odgraża się, że tak tego nie zostawi. Kinga jest zrozpaczona. - To jest jakiś koszmar... - mówi ze łzami w oczach przytulając się do Marcina.

Patrz: M jak miłość. Lena nie umrze po zatruciu dopalaczami, ale będzie miała uszkodzoną wątrobę

Kilka godzin później do "Bistro za rogiem" wkracza policja. Dwaj funkcjonariusze informują Kingę, że Barycki  zgłosił pobicie.

- Dostaliśmy zgłoszenie od pani sąsiada. Podobno odcięliście mu prąd, a jak przyszedł wyjaśnić tę sprawę to jacyś pani znajomi go poturbowali. Tak między nami, możecie mieć problemy. Pani sąsiad zrobił obdukcję i dostał od lekarza dokument, że do obrażeń mogło dojść w opisywanych przez niego okolicznościach - wyjaśniają policjanci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: