SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski nie pozwoli Marysi odejść

M jak miłość. Bilski nie pozwoli Marysi odejść

22.01.2016, godz. 16:45
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" to psychopata, który nie tak łatwo zrezygnuje z Marysi (Małgorzata Pieńkowska). W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Rogowska gniewa się na nowego kochanka, bo ten wpada w furię i krzyczy. Robert przeprasza ukochaną, ale zapewnia, że nawet jeśli będzie chciała, to go nie zostawi, bo on zwyczajnie jej na to nie pozwoli. W tym samym odcinku ''M jak miłość'' na ratunek Marysi przychodzi jej były mąż Artur (Robert Moskwa).

"M jak miłość" odcinek 1195 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Marysia powoli poznaje swojego kochanka ze złej strony. Początkowo szarmancki i spokojny Robert zaczyna się awanturować i na nią krzyczeć.

Zobacz: M jak miłość. Kim jest Bilski? Artur i Piotrek na tropie kryminalnej przeszłości Bilskiego

W 1195 odcinku ''M jak miłość'' Bilski przeprasza ukochaną za swoje zachowanie.

-Nie chciałbym, żeby się coś między nami zmieniło. Ostatnio widziałem książkę pt. ''Jak wytrzymać z cholerykiem''. Mogę ci kupić? - żarture Bilski, ale Rogowskiej wcale nie jest do śmiechu.
-A może po prostu przestaniesz mi robić awantury bez powodu?
-Bo jak nie przestanę to dasz nogę? Ja na to nie pozwolę - powie Bilski i po chwili doda - Nie pozwolę ci odejść, bo cię kocham.

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski w furii! Kochanek uderzy Marysię?

Co będzie dalej? W tym samym odcinku ''M jak miłość'' Marysia dowie się, że Bilski w jej imieniu zerwał umowę z wydawnictwem. W domu dojdzie do kolejnej awantury a wystraszona Basia (Maja Wudkiewicz) zadzwoni po ojca. Artur uratuje Marysię? Rogowska wyrzuci kochanka z domu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: