SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wstrząsający list Uli do Natalki. Nie wybaczy siostrze zdrady

M jak miłość. Wstrząsający list Uli do Natalki. Nie wybaczy siostrze zdrady

19.01.2016, godz. 21:22
M jak miłość odc. 1194. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1194. Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kłótni w rodzinie Mostowiaków z "M jak miłość" ciąg dalszy. W 1194 odcinku ''M jak miłość'' Marek (Kacper Kuszewski) wróci do Grabiny i przekaże Natalce (Marcjanna Lelek) list od Uli (Iga Krefft). Samotna matka rozpłacze się nad kartką, gdy dowie się, że siostra nie zamierza jej wybaczyć! Co będzie z Ulą? Czy córka Marka na zawsze zostanie w Londynie? A może ochłonie i wróci do Polski, żeby wyjaśnić sobie wszystkie sprawy z Natalką i Frankiem Zarzyckim (Piotr Nerlewski)?

"M jak miłość" odcinek 1194 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Siostry Mostowiak z "M jak miłość" już nigdy nie dojdą do porozumienia? W 1194 odcinku ''M jak miłość'' Natalka czyta list od siostry, który z Londynu przywozi jej Marek. Niestety Ula nie zmienia zdania - dalej nie chce znać Natalii.

Zobacz: M jak miłość. Marcin odchodzi z firmy ojca. Romans Grzegorza niszczy rodzinę

Kiedy Mostowiak wraca do Grabiny z Anglii nie ma dla Natalki dobrych wieści. Ula nadal jest na nią zła. Nie chce jej widzieć, ani z nią rozmawiać. Jedyne na co było ją stać, to list, który przekazała ojcu. Natalia zalewa się łzami, gdy czyta, że siostra nie zamierza jej wybaczyć

"Byłaś najbliższą mi osobą. Ufałam ci i wierzyłam, że zawsze, w każdej sprawie mogę na ciebie liczyć. W końcu jesteś moją siostrą. Tyle przeszłyśmy w domu dziecka, a ty teraz zrobiłaś mi coś takiego. Dobrze wiedziałaś co czuję do Franka i obiecałaś mi coś, a potem złamałaś słowo. I nic cię nie tłumaczy... No cóż. Życzę ci szczęścia, ale nie umiem, nie potrafię ci wybaczyć" - pisze Ula w liście do siostry.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek nie zostanie ojcem! Joasia nie będzie w ciąży

Co będzie z Mostowiakami Jak konflikt sióstr wpłynie na rodzinne relacje? Natalka zakochała się we Franku z wzajemnością, ale Ula uznała to za siostrzaną zdradę. Ona jako pierwsza przecież ''zaklepała sobie'' leśniczego. A Natalka złamała daną jej obietnicę, że między nią a leśnikiem nic nigdy nie będzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: