SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka straci dziecko. Darek zabierze jej córkę Hanię?

M jak miłość. Natalka straci dziecko. Darek zabierze jej córkę Hanię?

20.01.2016, godz. 15:18
M jak miłość odc. 1200. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odc. 1200. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Darek (Marcel Sabat) kolejny raz wraca do "M jak miłość"! Były chłopak Natalki (Marcjanna Lelek) ma tylko jeden cel  - chce odebrać jej córkę Hanię (Maja Marczak)! W 1194 odcinku ''M jak miłość'' okaże się, że Maj po wypadku nie może mieć więcej dzieci. Chłopak straci szanse na potomstwo, więc Hania stanie się jego oczkiem w głowie. Darek Maj, oczywiście za namową matki, przyjedzie do Grabiny. Katarzyna (Grażyna Strachota) przekona syna, że musi walczyć o córkę.

"M jak miłość" odcinek 1194 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nieoczekiwany obrót wydarzeń w ''M jak miłość''. Katarzyna Maj, która chciała by Darek trzymał się z dala od rodziny Mostowiaków, teraz namówi go na powrót do Polski.

Chłopak razem ze swoją zaborczą matką obmyśla intrygę jak zabrać Natalce dziecko. - Żeby odzyskać Hanię, najpierw muszę zdobyć Natalkę - mówi przekonany Darek.

Zobacz: M jak miłość. Darek wraca, by odzyskać Natalkę! Ojciec Hani znów w Grabinie

W 1194 odcinku ''M jak miłość'' Darek pojawi się na uczelni Natalki i sprytnie ją zagada. Wcześniej jednak wyśle jej bukiet kwiatów. Powód? Wszystko po to, by odzyskać córkę!

Były chłopak Natalki okłamie ją, że jest poważnie chory, bo po wypadku zdiagnozowano u niego wadę serca. W ten sposób będzie chce wzbudzić litość w byłej dziewczynie, którą porzucił, gdy jeszcze była w ciąży. - Jestem chory. W moim przypadku wszystko się może zdarzyć w każdej chwili...

Mama małej Hani bardzo się przejmie - i o to chodziło! Franek (Piotr Nerlewski) gdy o wszystkim się dowie, domyśli się, że Maj chce tylko wzbudzić w dziewczynie litość.

Natalia jeszcze tego samego dnia ostro pokłóci się z Frankiem, bo leśnik otwarcie przyzna, że w nagłą chorobę Darka wcale nie wierzy. - A jeśli... on naprawdę się zmienił? I tęskni za Hanią? I jest chory?- będzie się zastnawiać Natalka. 

- I cholernie cwany! Sorry, ale jakoś nie wierzę w te jego rewelacje... Tyle razy cię oszukał, zawiódł! Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Nie ufam draniowi i moim zdaniem on nadal próbuje tobą manipulować!

Czy Darek osiągnie swój cel i znów zdobędzie Natalkę, by odebrać jej Hanię?

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka sama powie Tomkowi prawdę o dziecku!

Plan Darka najwidoczniej się powiedzie. Natalka Mostowiak da byłemu chłopakowi drugą szansę, bo uwierzy w jego cudowną przemianę. Darek Maj wytłumaczy, że nie był gotowy na rodzinę i wielką odpowiedzialność, ale dziś się zmienił...

Prawda jest taka, że syn Katarzyny jest już bezpłodny i musi zadbać o swojego jedynego potomka. Ciekawe, co na to Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: