SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kłamstwo Tomka. Nie powie Joasi, że Agnieszka urodzi mu córkę

M jak miłość. Kłamstwo Tomka. Nie powie Joasi, że Agnieszka urodzi mu córkę

25.01.2016, godz. 20:15
M jak miłość odc. 1193. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1193. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dwie ciąże w "M jak miłość" wywracają życie Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) do góry nogami. W dniu, w którym Agnieszka (Magdalena Walach) powiedziała Tomkowi, że urodzi jego dziecko, także Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wyznała mu, że jest z nim w ciąży. Wstrząśnięty tymi nowinami Tomek w 1194 odcinku "M jak miłość" posuwa się do kłamstwa, by nie ranić swojej obecnej ukochanej. Chce być ojcem dziecka Agnieszki, ale zataja ten fakt przez Asią. Poza tym Agnieszka błaga go, by nic nie mówił swojej dziewczynie.

"M jak miłość" odcinek 1194 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomek z "M jak miłość" będzie podwójnym tatusiem! Ta radosna nowina spada na niego w 1193 odcinku "M jak miłość" gdy po wielu miesiącach milczenia Agnieszka wreszcie ujawnia byłemu kochankowi, że to on, a nie Robert (Marek Szkoda), jest ojcem jej nienarodzonej córeczki.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

Jakby tego było mało tego samego dnia Joasia pokazuje Tomkowi wynik testu ciążowego, który wskazuje, że także ona spodziewa się dziecka. Chodakowski jest w takim szoku, że początkowo nie wie co robić. Nie chce okłamywać ukochanej, ale nie chce też przysparzać jej cierpień. Domyśla się bowiem jaki ciosem będzie dla Joasi ciąża Agnieszki.

Dlatego też przez pewien czas policjant postanawia nie mówić Joannie o tym, że już za niespełna miesiąc Agnieszka urodzi mu córkę. Oczywiście nie może zostawić ciężarnej byłej kochanki bez opieki. Tym bardziej, że ciąża Agnieszki od samego początku była zagrożona i na kilka tygodni przed porodem Olszewska zaczyna odczuwać coraz silniejsze bóle.

W 1194 odcinku "M jak miłość" Tomek otacza byłą kochankę opieką. Cały czas jednak ma do niej żal, że nie powiedziała mu wcześniej o dziecku. Teraz kiedy zna już prawdę chce być ojcem swojej córki, chce ją wychować razem z Agnieszką. Pytanie tylko co z Joasią, która przecież też jest w ciąży?

Patrz: M jak miłość. Wypadek Wojtusia. Syn Tomka będzie ranny

Tomek, w tajemnicy przed Asią, widuje się z Agnieszką. Z czasem Joanna zaczyna się domyślać, że ukochany nie jest z nią do końca szczery. Dręczy ją myśl, że Chodakowski coś przed nią ukrywa. Asia nabiera obaw, że Tomek wcale nie chce mieć z nią dziecka. Ale na to już trochę za późno...

Chodakowski próbuje dziewczynę uspokoić. - Ile razy mam ci to jeszcze powtarzać? Cieszę się, naprawdę, bardzo się cieszę...

Asia widzie jednak coś zupełnie innego. - W takim razie świetnie się maskujesz... Bo w ogóle tego po tobie nie widać! - odpowiada z goryczą.

Policjant, zdesperowany, szuka kolejnych argumentów. - Mam po prostu gorący okres w pracy...Przecież wiesz, prowadzę teraz dużą sprawę, zaraz znowu lecę do Barcelony... Nie układa mi się współpraca z tamtejszą prokuraturą i... generalnie, wszystko idzie jak po grudzie

A Joasia szepcze w końcu ze smutkiem: - Czuję, że mi się wymykasz i... boję się, że dzieje się coś złego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: