SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa okłamie Marka przez chorego psychicznie Rafała

M jak miłość. Ewa okłamie Marka przez chorego psychicznie Rafała

16.01.2016, godz. 10:26
M jak miłość, Rafał (Przemysław Bluszcz), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość, Rafał (Przemysław Bluszcz), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

Ewa (Dominika Kluźniak) z "M jak miłość" okłamie Marka (Kacper Kuszewski), a wszystko przez szaleńca Rafała (Przemysław Bluszcz)! W 1194 odcinku ''M jak miłość'' Anna (Tamara Arciuch) namówi żonę Mostowiaka na spotkanie z chorym psychiczne byłym dozorcą z siedliska. Przyjaciółki odwiedzą psychopatę w szpitalu w tajemnicy przed całą rodziną. Kłamstwo będzie miało jednak krótkie nogi...

"M jak miłość" odcinek 1194 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa i Anna popełnią duży błąd kiedy staną oko w oko z psycholem, który podpalił dom w Grabinie? To się dopiero okaże. W 1194 odcinku ''M jak miłość'' przyjaciółki pojadą na spotkanie z Rafałem!

Zobacz: M jak miłość. Anna z wizytą u Rafała. Chory psychicznie podpalacz wróci do Grabiny?

Jakiś czas temu Gruszyńska dostała list od szaleńca, który usiłował spalić ją żywcem w garażu Mostowiaków. Rafał prosi o wybaczenie i informuje, że obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Anna postanawia go odwiedzić. Ewa nie jest zachwycona pomysłem przyjaciółki, ale w końcu daje się namówić i towarzyszy jej podczas spotkania z psychopatą.

W 1194 odcinku ''M jak miłość'' były dozorca z siedliska Anny jest bardzo spokojny. Na spotkaniu w żaden sposób nie atakuje Anny. Obie panie wracaja więc do Grabiny w dobrych humorach.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek nie zostanie ojcem! Joasia nie będzie w ciąży

Anna może odetchnąć z ulgą i wybaczyć Rafałowi. Za to Ewa naraża się swojemu mężowi. Nie powiedziała mu o tajnej wizycie w psychiatryku. Gdy Mostowiak poznaje od ukochanej prawdę jest wściekły i urządza jej awanturę. Jego zdaniem Ewa i Anna niepotrzebnie odnawiały kontakt z chorym psychicznie podpalaczem.

- Byłyśmy dzisiaj z Anią odwiedzić Rafała. Chciał nas przeprosić, ale nie mogłam tam do niego wejść, nie mogłam z nim porozmawiać. Chociaż wydawało mi się, że już nie mam do niego żalu...

- Czekaj, przepraszam cię... Wyście pojechały z Anką do Rafała?
- Tak, ale tylko Ania z nim rozmawiała. I cały czas był z nimi pielęgniarz
- Wy jesteście kompletnie nieodpowiedzialne. Pojechałyście odwiedzić tego człowieka, po tym co zrobił, po tym co tu się stało. Nie wierzę... - rzuca wściekle Marek.

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź fokus.tv!

Źródło: Youtube.com
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: